Новини для українців всього свту

Sunday, Nov. 27, 2022

З Новим роком!

Автор:

|

Січень 01, 2022

|

Рубрика:

З Новим роком!

Рік Чорного Водяного Тигра розпочнеться у молодик 1 лютого 2022-го і триватиме до 21 січня 2023 року. У Східній культурі Тигр — одна з найбільш шанованих тварин. Він є символом щедрості, сили та справедливості. Астрологи прогнозують, що 2022-й буде наповненим роком. І це не час для розслабляння та відпочинку. Рік сприяє любовним стосункам, адже стихія води — це почуття та емоції, душевні уподобання. Тигр — пристрасна та велелюбна тварина, тож рік принесе бурхливі романи й яскраві романтичні події у життя багатьох людей. З Тигром також пов’язаний культ плодючості, а у воді зароджується життя, тому рік стане щасливим для пар, які давно мріють про дитину.

Овен (21 березня-20 квітня)
Вам доведеться отримати багато важливих життєвих уроків. Можливо, вам вдасться скинути вагу або покращити здоров’я. Якщо ж попрацюєте над собою, то досягнете успіхів у кар’єрі та в коханні. Для вам це буде переломний період: ви зрозумієте, що те, чого прагнули всі минулі роки, може й не мати жодного значення. Ви знайдете психологічну свободу, почнете слухати себе та свої інтереси. Ваше коло спілкування може змінитися і, можливо, ви будете важко це переживати: але повірте, ваші хвилювання не вартуватимуть чудово результату.

Телець (21 квітня-20 травня)
У перші місяці року та наприкінці літа у вас можуть виникнути неабиякі клопоти. Якщо ви намірялися вивчити іноземну мову, але ніяк не могли розпочати, то тепер така можливість з’явиться. Не варто йти на авантюри, бо обдурите лише себе. Краще зайнятися спокійними побутовими справами, навчанням і спілкуванням із сім’єю. Ви можете опинитися на роздоріжжі: виникне два варіанти, якою стежкою піти. Це стосується абсолютно кожної сфери життя, де вибір буде між «почути серце» чи «послухати мозок». Який робити вибір — лише ваше рішення, але новий рік не дасть вам сумувати або шкодувати про що-небудь. Чекайте на успіх у кар’єрі та у партнерських взаєминах.

Близнюки (21 травня-21 червня)
У вас виникне багато ситуацій, у яких знадобиться приймати важливе рішення максимально швидко. Можливі великі надходження грошей у вигляді ґранту, спадщини чи виграшу у якійсь справі. Наступний рік буде гарним часом, щоб накопичити подушку безпеки або вкласти гроші в якісь проєкти. Вам цей рік принесе успіх у здоров’ї: вирішуватимуться всі проблеми, які тривали більше року. Те саме чекає й на вашу сім’ю: тотальні проблеми організмів зникнуть, начебто їх і не було. Але можуть виникнути завади на роботі: вам варто подумати про те, наскільки вам дороге кар’єрне зростання, прибуток і зрозуміти, чи варто змінювати сферу діяльності.

Рак (22 червня-22 липня)
У першій половині року найважливішою сферою для вас стане фінансова сфера життя. Друга половина року чудово пасуватиме для розв’язання юридичних питань, а також приємних подорожей. Новий рік принесе не лише нові чудові знайомства, але й поцілить у них стрілою амура. У вас є шанс знайти нове кохання, з яким ви будете до кінця життя триматися за руки, або припинити всі негаразди з теперішнім партнером. Відбудуться зміни в характері: ви відкриєте в собі нові грані.

Лев (23 липня-23 серпня)
У вас буде безліч дрібних, але дуже неприємних невдач. У лютому вас очікує знайомство з харизматичною людиною. Також наступний рік буде не найкращим часом інвестувати чи робити якісь великі покупки, у яких ви сумніваєтеся. Та наступний рік буде для вас успішним у сфері бізнесу та кар’єри. Ваша фінансова піраміда просто вибухне від усіх цих успішних проєктів. Ви будете поглинені різними ідеями, які отримають хороші відгуки. Можете очікувати підвищення. Але при цьому успіхи можуть потягнути за собою простій в інших сферах життя, тож намагайтесь тримати баланс.

Панна (24 серпня-23 вересня)
Вам варто побоюватися пліток і брехні. Наступний рік буде гарним для відкриття свого проєкту і приємних романтичних переживань. Сімейних представників знаку може очікувати криза у стосунках і конфлікти. Маєте бути обережними зі своїми словами та діями, адже у новому році ви можете дуже поранити близьких. Це загрожує зменшенням кола спілкування або й навіть самотністю. Вам варто переосмислити вашу думку щодо оточення, а також обдумати вчинки минулого року. Проте у вас буде чудовий настрій і неймовірні люди поряд.

Терези (24 вересня-23 жовтня)
Наступний рік буде для вас дуже динамічним, тому одні емоції та почуття різко змінюватимуть інші. В особистому житті можливе знайомство з людиною, яка чинитиме на вас певний вплив. У фінансових справах стійко почуватимуться ті, хто має гарну подушку безпеки. Стабільність — це ваше слово 2022 року. У вас будуть абсолютно спокійні та приємні будні, якими вони були й роком раніше. Ваші рідні будуть щасливі та здорові, старі друзі будуть із вами, партнер кохатиме вас, а ви кохатимете його, а фінансова подушка буде більш ніж задовільною. Це буде рік-перепочинок: і вам потрібне таке перезавантаження.

Скорпіон (24 жовтня-22 листопада)
Для успішного проведення варто позбутися заздрощів, злості й образ. Подумайте про відкриття власного творчого проєкту чи нової справи. Романи в новому році будуть, але це більше історії про захоплення та пристрасть, ніж про серйозні стосунки. Вам варто замислитися над тим, аби відкрити нові таланти: можливо, вам подобається спів і танці? Не соромтеся і починайте нове гобі, адже на вас чекає успіх. Також не варто себе обмежувати, хапайтесь за кожну можливість. Можливо, нова справа навіть буде приносити прибуток і переросте в масштабний бізнес.

Стрілець (23 листопада-21 грудня)
Тим, хто перебувають у шлюбі чи тривалих взаєминах, варто зайнятися їхнім зміцненням. На вас чекають зміни у фінансовому статусі. Фахівці радять навчитися йти на компроміси, щоб виграти вдвічі більше. Також варто приділити увагу своєму здоров’ю: маєте обережно ставитися до свого організму і пройти всі необхідні огляди. Ви часто нехтували цим, настав час змінити свій світогляд. Однак запевняємо, що ви точно будете чудово почуватися, а поруч буде надійний партнер, який зробить вас щасливими.

Козеріг (22 грудня-20 січня)
Можете сміливо формувати події свого життя самостійно. Зосередьтесь на своїй зовнішності. У коханні очікуйте розриву стосунків, але це більше стосується тих, у кого і так усе прямувало до фіналу. Для вас наступний рік буде сповнений сюрпризів: відбудеться те, чого ви ніяк не могли очікувати. Вітер змін віднесе вас далеко, тож уперед до нових пригод! Вас можуть зацікавити такі сфери діяльності, як підприємство, журналістика або навіть дизайн (імовірніше, архітектура). Можете відважно рухатись уперед, адже вас обов’язково підтримають.

Водолій (21 січня-20 лютого)
Щоб усе вдавалося краще, ніж в інших, вам варто доводити всі свої справи до кінця. Не треба боятися приступати до вивчення іноземних мов або записатися на курси кермування автомобілем. У грошовому питанні рік буде не стабільним, але ті, хто раніше вдало вклав фінанси, отримають добрий результат. Однак у вас можуть виникнути фінансові труднощі. Та не поспішайте засмучуватися: вони тимчасові й, якщо докласти достатньо зусиль, з «мінусу» ви зможете всього за кілька місяців вийти в «жирний плюс». Але якщо ви не будете діяти і відпустите все на самоплив, то можете втратити весь рік надарма.

Риби (21 лютого-20 березня)
На вас чекає підвищення продуктивності, але можливі й проблемні періоди. Чудовою ідеєю буде складання карти бажань. Необхідно відкинути сором’язливість і заявити світові про свою винятковість. Наступний рік буде сповнений неймовірних подарунків долі: вам чекають захопливі подорожі та відкриття. Ви зможете відчути життя по-новому та розширити свої горизонти. У партнерських стосунках пануватиме гармонія, але вам варто звернути увагу на кар’єру та вирішити всі незакінчені питання.
Як повідомляв «Міст», Pantone оголосив головний колір 2022 року.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply