Новини для українців всього свту

Thursday, Feb. 2, 2023

Як розважаються Санта-Клауси

Автор:

|

Грудень 30, 2021

|

Рубрика:

Як розважаються Санта-Клауси
Санта-Клауси

Одні міняють сани на гондоли, інші взувають кросівки та долають десятки кілометрів у костюмах Санта-Клаусів. Напередодні Різдва на вулицях міст у різних куточках світу побільшало червоних кожухів і шапок із помпонами. Люди влаштовують велелюдні забіги в одязі символу Різдва.
Під сонцем, без снігу, але зі зимовим настроєм — сотні Сант влаштували забіг вулицями Каракаса. Учасники подолали дистанцію 10 км у відповідних костюмах. На голову одягнули шапки з помпонами, а от теплі костюми замінили на яскраві червоні футболки. «Для мене це символ повернення до забігів після того, як я одужала від коронавірусу. Розділяю ці миті зі своїми колегами, й мене переповнює радість. А ще це нагода гарно відсвяткувати Різдво з надією на краще майбутнє для нашої країни», — заявила Ґрейсі Рамірес, учасниця забігу.
Розважальний забіг Санта-Клаусів у столиці Венесуели — гарна передріздвяна традиція. Проводили його вже вп’яте. Цього року учасники вийшли на пробіжку з особливою втіхою, бо 2020-го захід скасували через пандемію Covid-19. «Для бігунів це найкращий спосіб відсвяткувати Різдво. Ми вбираємося в костюми Сант, одягаємо червоні шапки й біжимо разом, як велика сім’я. Торік через коронавірус і санітарну дистанцію забігу не було, тож цього разу він удвічі приємніший — ми можемо розділити цей час разом із своєю спортивною сім’єю», — розповів Антоніо Лопес, інший учасник забігу.
Не лише заради веселощів, а й із доброчинною метою бігали Санти вулицями Мадрида (Іспанія). Кілька тисяч людей долучилися до святкового забігу, щоб зібрати гроші для тих, хто постраждали від виверження вулкану на острові Ла-Пальма. Вже четвертий місяць вогнедишна гора викидає лаву й попіл. Розпечені потоки знищили майже 3 тис. будівель, свої домівки покинули тисячі людей. «Все, що ми робимо для жителів Ла-Пальми, недостатньо. Адже вони вже кілька місяців переживають те, чого нікому не побажаєш. Виверження вулкана — дуже видовищне явище, але це катастрофа національного масштабу, тому, чим більше ми допомагаємо, тим краще», — зауважив Абель Сан Перес, учасник забігу.
Санта-Клауси торували бульвар Пасео де ла Кастеллана — найбільшу вулицю іспанської столиці. Через велику кількість учасників, забіг відбувався у масках, як того вимагають карантинні обмеження. «Ми в масках, але біжимо щосили. Іноді під час бігу знімаємо їх, щоб не задихнутися. Але мусимо бути обачними та дотримуватися обмежень, особливо напередодні Різдва», — підсумувала Тереза, інша учасниця забігу.
Сани на гондоли змінили Санта-Клауси в Італії. Замість віжок для оленів до рук взяли весла. І попри туман і мряку влаштували передріздвяну регату у Венеції. У традиційні червоні костюми вбиралися самі і чіпляли шапки на носи човнів. А особливо завзяті ще й прикрасили гондоли сніговими бабами, стрічками й узяли на облавок пакунки з подарунками.
Як повідомляв «Міст», Санта-Клауси проїхалися сніговими схилами.

Христина Катарина, «5 канал»

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply