Новини для українців всього свту

Wednesday, Apr. 21, 2021

Високопосадовці залишають Грузію

Автор:

|

Жовтень 11, 2012

|

Рубрика:

Високопосадовці залишають Грузію

Михаїл Саакашвілі

У Грузії відбулися парламентські вибори. Перемогу на них здобула опозиційна коаліція «Грузинська мрія», набравши 54,85% голосів виборців. «Єдиний національний рух» президента Михайла Саакашвілі отримав 40,43 % голосів. Президент визнав поразку своєї політичної сили й оголосив, що його партія переходить у опозицію.

Низка грузинських високопосадовців, зокрема колишній міністр внутрішніх справ Грузії Бачо Ахалая й заступник міністра оборони Дата Ахалая, спішно покинули країну. Повідомляється, що візи й закордонні паспорти для силовиків привезли безпосередньо в будівлю міністерства оборони. Звідти брати роз’їхалися різними автомобілями. Те, куди вони виїхали, не уточнюється.
Ніно Потржебська, керівник прес-служби міністерства оборони Грузії, не змогла ні підтвердити, ні спростувати цю інформацію. Також повідомляється про те, що з Грузії виїхали високопоставлений поліцейський чиновник Мегіс Кардава та міністр юстиції Зураб Адеїшвілі. За даними журналістів, країну також залишили екс-міністр оборони Давид Кезерашвілі й голова парламентського комітету з національної безпеки минулого скликання Гіві Таргамадзе.
Бачо Ахалая, який є давнім соратником Михайла Саакашвілі, опинився напередодні парламентських виборів у центрі скандалу й був відправлений у відставку. Опозиція опублікувала матеріали, що свідчать про тортури та зґвалтування у тбіліській в’язниці, які, як стверджували автори компромату, здійснювалися за особистим наказом міністра внутрішніх справ.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply