Новини для українців всього свту

Friday, Dec. 2, 2022

В ООН заявили про зростання числа жебраків у світі

Автор:

|

Листопад 11, 2021

|

Рубрика:

В ООН заявили про зростання числа жебраків у світі

Торік за межею бідності в світі додатково опинилися 120 млн осіб. Про це заявив Антоніу Гутерріш, генеральний секретар Організації Об’єднаних Націй (ООН). За його словами, зростання бідності пов’язане насамперед із пандемією, боротьба з якою найбільш неґативним чином позначилася на економіках багатьох країн світу. «Нерівномірне відновлення ще більше посилює нерівність між глобальними Північчю і Півднем, — наголосив глава ООН. — А тим часом сьогодні, коли солідарність потрібна як ніколи, ми не бачимо її прояву».
Він заявив, що боротися з бідністю необхідно розпочати зі справедливого розподілу вакцин між усіма країнами. На думку п. Гутерріша, це дасть шанс бідним країнам на інвестиції й якнайшвидше відновлення економік.
Кажучи про конкретні кроки, він запропонував вкладати більше коштів у перекваліфікацію трударів, аби забезпечити кадри для зростаючого сектора «зеленої економіки». «Ми також повинні інвестувати в гідні робочі місця в сфері послуг з догляду, а це допоможе просунутися на шляху боротьби з нерівністю та забезпечити догляд всім нужденним у такій підтримці», — зауважив генсек ООН.
Він звернув увагу до становища вразливих груп населення, в т. ч. жінок, які в результаті пандемії постраждали більше за чоловіків. А також запропонував надавати адресну допомогу жінкам-підприємцям, боротися з неформальною зайнятістю, приділяти більше уваги питанням освіти, соціального захисту, медичного страхування для дітей та охорони здоров’я загалом і скорочувати розрив у доступі до цифрових технологій.
Як повідомляв «Міст», жебракує навіть брат Мадонни.

Валентина Червоножка, «Кореспондент»

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply