Новини для українців всього свту

Thursday, Dec. 9, 2021

ЗВТ між США та ЄС — під загрозою

Автор:

|

Червень 18, 2015

|

Рубрика:

ЗВТ між США та ЄС — під загрозою

Конґрес США

Коаліція демократів та республіканців у Конґресі проголосувала за припинення так званої Програми допомоги в межах структурної перебудови торгівлі. Таким чином було поставлено під загрозу укладення США угод щодо створення зон вільної торгівлі (ЗВТ), зокрема з Європейським Союзом (ЄС).
Програма, яку вирішили припинити законодавці, була створена в 1970-х рр. демократами та передбачала матеріальну допомогу працівникам, котрі втратили роботу внаслідок створення ЗВТ з іншими країнами. Скасувавши таку програму, законодавці також провалили законопроект, який надає Білому дому необмежені повноваження укладати торговельні договори без поправок Конґресу.
Пакет законопроектів було провалено, незважаючи на появу перед голосуванням у Конґресі президента Барака Обами. Несхвалення пакету законодавства загрожує зірвати проект Транс-Тихоокеанського партнерства між США і 12 країнами Азіатсько-Тихоокеанського регіону, в т. ч. Японією. Крім того існує ризик, що угода про вільну торгівлю ЄС не буде переписана.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply