Новини для українців всього свту

Friday, Aug. 19, 2022

Звіт адвоката Рудольфа Джуліані

Автор:

|

Грудень 18, 2019

|

Рубрика:

Звіт адвоката Рудольфа Джуліані
Рудольф Джуліані

Рудольф Джуліані, особистий адвокат Дональда Трампа, оприлюднив висновки зі своєї поїздки до України у справі про імпічмент президента. «Будапешт, Київ, Відень. За сотні годин і місяці розслідування я зібрав свідків і документи, які розкривають правду про цей імпічмент і, зокрема, показують, що Трамп нічого поганого не зробив», — написав він у Twitter.
За словами правника, згідно зі свідченнями, «2016 року корупція була настільки масштабною, що Трамп був змушений просити про американсько-українське розслідування». Імпічмент, вважає п. Джуліані, є прикриттям для демократів. «Вимагання, хабарництво і відмивання грошей виходять за межі справи Байдена. А ще — змова Національного комітету Демократичної партії з Україною з метою знищити кандидата Трампа, — стверджує він. — Ви можете поставити під сумнів достовірність свідчень свідків, але ви не можете поставити під сумнів тверді документальні докази, які надає кожна конкретна частина цього розслідування».
У свідка Віктора Шокіна, колишнього генпрокурора України, за словами адвоката п. Трампа, є докази, що підтверджують відмивання грошей компанією Burisma і Байдена. «Звільнений (Шокін. — Ред.) через погрозу Байдена затримати 1 млрд USD життєво важливої допомоги США. Медичні записи Шокіна показують, що він був отруєний, двічі доведений до смерті, але видужав. В Україні, якщо це розкриється, полетить багато голів, — зазначив адвокат. — Свідок Юрій Луценко, наступник Шокіна (надав. — Ред.) записи, які підтверджують, що посол Йованович, принаймні, двічі давала неправдиві свідчення».
За словами п. Джуліані, документи вказують, що п. Йованович «відмовляла у видачі віз свідкам, котрі могли довести корупцію Байдена та демократів». Документи нібито «чітко підтверджують відмивання грошей компанією Burisma і Байденом». «Імпічмент від демократів за невинну поведінку покликаний завадити розслідуванню корупції за часів Обами: мільярди відмитих доларів; нецільове використання мільярдів доларів; вимагання; хабарництво; змова Національного комітету Демпартії з Україною, щоб знищити кандидата Трампа», — наголосив правник і пообіцяв, що «далі буде ще багато іншого».
Відтак Ліндсі Ґрем, голова Юридичного комітету Сенату США, запросив Руді Джуліані виступити перед Комітетом зі свідченнями про свою нещодавню подорож до України. свою чергою, Юридичний комітет Палати представників Конґресу США у своєму звіті щодо імпічменту обґрунтував причини висунення обвинувачень проти президента Дональда Трампа. Звіт комітету, який налічує 658 сторінок, оприлюднили 16 грудня. «Ми не можемо покладатися на наступні вибори як на засіб протистояння протиправним діям президента в той час, як він загрожує чесному проведенню виборів. Ми повинні діяти негайно», — йдеться в документі.
В обох статтях імпічменту, затверджених Юридичним комітетом, щодо зловживання владою і перешкоджання розслідуванню Конґресу, президента Трампа звинувачують у тому, що «поставив свої особисті політичні інтереси вище за національну безпеку, наші вільні і чесні вибори і нашу систему стримування і противаг». «Він вчинив зловмисні дії, які й надалі здійснюватиме, якщо його не зупинити», — йдеться у звіті.
На думку членів Комітету, звернення п. Трампа з проханням про іноземне втручання у вибори 2020 року і наступні спроби його адміністрації заблокувати розслідування Палати представників є причиною для імпічменту.
Пояснюючи актуальність його оголошення, автори звіту зазначили, що напередодні виборів наступного року Дональд Трамп «обрав певну модель поведінки» і «швидше за все, продовжуватиме цей шлях». У звіті також сказано, що особистий адвокат президента їздив до України, щоб «сприяти фіктивному розслідуванню щодо діяльності політичних конкурентів президента».
Саме же господар Овального кабінету вважає, що подорож його особистого адвоката до України була зумовлена піклуванням про добро для Америки. «Він — велика людина, яка любить нашу країну, і він робить це з любові, повірте мені», — наголосив президент і назвав п. Джуліані «борцем зі злочинністю» та закликав довіряти йому. «Він знає, що робить», — запевнив американський лідер. Водночас він зауважив, що почув небагато цікавого після візиту юриста до України. «Не надто багато», — зізнався президент, хоча Руді Джуліані анонсував приголомшливі результати своєї поїздки.

Євген Клен

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply