Новини для українців всього свту

Monday, Apr. 12, 2021

Заступник голови Пентаґону йде у відставку

Автор:

|

Листопад 03, 2011

|

Рубрика:

Заступник голови Пентаґону йде у відставку

Кліффорд Стенлі, заступник керівника Пентаґону, змушений піти у відставку за розтрату 400 тис. USD. За даними слідства, він витратив ці кошти на обладнання кімнати для перемовин у своєму офісі, про яку свідки відгукуються як про «надмірно дорогу». Пана Стенлі також звинувачують у стеженні за підлеглими та в улаштуванні на роботу в Пентаґон свого приятеля.

«Кліффорд Стенлі створив неефективну систему управління, що ґрунтується на страху й недовірі. Він був примхливим і деспотичним керівником, який чинив свавілля. Він допускав перевитрату коштів, шахрайство та зловживання владою. Навіть якщо припустити, що він був компетентний у службових питаннях, то його деструктивна поведінка могла би призвести до провалу всієї роботи й боєготовності Пентаґону», — ідеться в супровідній записці до матеріалів справи.

Пан Стенлі обійняв свою посаду в лютому 2010 року. Як повідомляється, він виконуватиме обов’язки заступника міністра ще близько двох тижнів, після чого цей пост займе Джоенн Руні, його заступник.

Іван Заторський

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply