Новини для українців всього свту

Thursday, Jul. 7, 2022

Законопроект про надання Україні зброї

Автор:

|

Лютий 19, 2015

|

Рубрика:

Законопроект про надання Україні зброї

Джеймс Інгоф

Група сенаторів-республіканців внесла на розгляд Конґресу законопроект, який надає президентові право постачати озброєння уряду України. Документ уже зареєстровано в електронній базі Конґресу. Як пояснив Джеймс Інгоф, головний автор ініціативи й старший республіканець у комітеті у справах збройних сил сенату Конґресу від штату Оклагома, «законопроект дозволяє президенту Обамі надати смертоносну зброю уряду України».

«У ньому також міститься вимога до президента представити Конґресу письмовий звіт із викладенням загальної стратегії, крім поставок цієї зброї Україні, протягом 15 днів від моменту набуття чинності закону, а також кожних 90 днів інформувати (Конґрес) про хід застосування цієї стратегії», — уточнив політик.
В офісі п. Інгофа зазначили, що наразі це — єдиний законопроект, що дозволяє поставляти зброю в Україну та зобов’язує президента звітувати про стратегію щодо української кризи. Серед його авторів також фігурують лідер республіканської більшості в сенаті Мітч Мак-Коннелл, інший впливовий республіканець, член комітету з фінансів Джон Корнин та інші. Загалом свій підпис під законопроектом поставили 17 законодавців.
Як писав «Міст», законопроект про «летальну оборонну зброю» для України представили ввечері 10 лютого ц. р. Це зробили голова комітету зі збройних сил палати представників Конґресу США республіканець Мак Торнберрі та демократ Адам Сміт.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply