Новини для українців всього свту

Monday, Jul. 4, 2022

Заборона всиновлювати російських дітей

Автор:

|

Грудень 27, 2012

|

Рубрика:

Заборона всиновлювати російських дітей

Державна дума Російської Федерації (РФ) у другому читанні прийняла поправки до проекту «Закону Діми Яковлєва», заборонивши цим усиновлення російських дітей громадянами Сполучених Штатів Америки, а також поширила дію заборони на в’їзд до Росії порушникам прав росіян на всі країни, а не тільки на США. Російські депутати проголосували за введення заборони на всиновлення російських дітей американськими громадянами, а також на діяльність на території РФ органів і організацій із підбору та передачі дітей на всиновлення громадянам Америки.

Ще одна поправка законопроекту, що став відповіддю на підписаний раніше в США «Закон Магнітського», припускає поширити дію документа «на громадян держав, які ухвалили рішення про заборону в’їзду громадян РФ і арешт активів громадян РФ за мотивом причетності до порушень прав людини у РФ».
Також була підтримана поправка про призупинення діяльності організацій, котрі безоплатно отримують грошові кошти та майно від громадян США або реалізують на російській території «проекти, програми чи здійснюють іншу діяльність, що становить загрозу інтересам РФ».
Раніше повідомлялося, що Дмитро Пєсков, прес-секретар президента Росії, заявив, що Володимир Путін «із розумінням ставиться до позиції, яку зайняли російські законодавці» щодо заборони на всиновлення американцями російських дітей. 19 грудня біля будівлі Держдуми РФ відбувся пікет проти запровадження заборони на всиновлення, поліція затримала десятьох активістів.

Довідка
У штаті Вірджинія 13 липня 2008 року з вини прийомного батька у страшних муках помер російський хлопчик, 21-місячний Діма Яковлєв. Респектабельний менеджер консалтинґової фірми Майлз Гаррісон надовго залишив малюка замкненим у салоні автомобіля. Серце дитини не витримало спеки. 49-річний Гаррісон залишив Діму на задньому сидінні позашляховика біля свого офісу під палючим сонцем. Дитина провела в машині кілька годин при 30-градусній спеці (у салоні температура могла піднятися до 50 градусів). Муки Діми поглиблювалися тим, що батько «за всіма правилами» пристебнув нещасного ременями безпеки.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply