Новини для українців всього свту

Tuesday, Nov. 30, 2021

За гакерами стоїть КНР?

Автор:

|

Грудень 01, 2011

|

Рубрика:

За гакерами стоїть КНР?

За кібератаками проти американських супутників може стояти Китай, говориться в доповіді Комісії з моніторинґу питань економіки та безпеки у відносинах між США й КНР, представленій в американський Конґрес, пише Daily Mail.

У щорічному звіті повідомляється про те, що щонайменше два супутники для спостереження за станом навколишнього середовища — Landsat-7 і Terra АМ-1 — чотири або й більше разів зазнавали стороннього впливу 2007-го і 2008 рр. Хоча в доповіді не наведено незаперечних свідчень, які вказують безпосередньо на КНР, там, однак, зазначено, що за своєю природою атаки цілком вписуються в китайські технології ведення кібервійни.

«Комісія також додала, що нападник міг використовувати доступ до контролю над супутниками, щоби знищити або вивести з ладу літальні апарати з важливими функціями, такими як збір розвідданих і комунікації», — мовиться в статті. Посольство КНР у Вашинґтоні відгукнулося на такі звинувачення повідомленням із закликом до комісії припинити поширення доповідей на кшталт вищезгаданої в ім’я зміцнення довіри між двома країнами.

 Daily Mail

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply