Новини для українців всього свту

Friday, Dec. 2, 2022

Яресько — у Вашинґтоні

Автор:

|

Березень 26, 2015

|

Рубрика:

Яресько — у Вашинґтоні
Наталія Яресько

Наталія Яресько

Цей рік для української економіки буде важким, утім, вже 2016-го слід очікувати зростання. Такий прогноз озвучила у Вашинґтоні, під час дводенного візиту до США, Наталія Яресько, міністр фінансів України та колишній громадянин Сполучених Штатів. Під час перебування в американській столиці урядовець провела зустрічі з представниками Адміністрації США і Конґресу, під час яких подякувала американцям за допомогу та закликала продовжити підтримку за трьома напрямками.

По-перше, за словами міністра, Україна вимагатиме більшої фінансової підтримки. «Домовлятися про будь-які суми наразі рано, але очевидно, що цю розмову треба починати зараз, і ми її почали. Дуже хочемо бачити американських інвесторів в Україні — більше і швидше», — наголосила п. Яресько.
По-друге, зазначила вона, українцям «потрібне військове озброєння оборонного призначення, а також проведення навчань», щоби покласти край конфлікту на сході держави. І по-третє, санкції проти Росії «мають підтримуватися і бути посилені, якщо Мінські домовленості не будуть повністю виконані».
Водночас, найважливішою складовою успіху України Наталія Яресько назвала реалізацію ефективних реформ, «здатних повести країну вперед». У зв’язку з цим український міністр зауважила, що в США відчувається дефіцит інформації про те, що вже зроблено Україною у плані реформ. Урядовець також сказала, що розповідатиме про це частіше, на регулярній основі.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply