Новини для українців всього свту

Thursday, Jul. 7, 2022

Ялинки засяяли вогнями

Автор:

|

Грудень 10, 2015

|

Рубрика:

Ялинки засяяли вогнями
Свинка ПІґґі й Барак Обама

Свинка ПІґґі й Барак Обама

Головна різдвяна ялинка США запалала вогнями біля «Рокфеллер-центру» в Нью-Йорку. 83-тя щорічна церемонія, яка дала офіційний старт різдвяному сезону, зібрала кілька тисяч глядачів. Героїнею цієї зими стала ялинка 24 м заввишки і близько 10 т завважки, яка виросла в штаті Нью-Йорк. Вік дерева — близько 80 років. На її прикрашання пішло більш ніж 30 тис. різнокольорових лампочок по 7,5 Вт і 8 км дроту. Верхівку дерева вже більше десяти років увінчує біла кришталева зірка 3 м в діаметрі від компанії Swarovski.
Цього року нью-йоркська погода не відповідала настрою зимового свята. У мегаполісі йшов невеликий дощ, однак, незважаючи на це, поліція заборонила глядачам проносити парасолі. На місці проведення заходу також не дозволено було мати зі собою наплічники та габаритні торби.
Аби вмістити всіх глядачів, були перекриті кілька вулиць поблизу «Рокфеллер-центру»: з 48-ї до 51-ї між П’ятою та Шостою авеню. У цій дільниці було посилено присутність правоохоронців і все пройшло добре.
Церемонії запалювання вогнів передували виступи Стінґа, Мері-Джей Блайдж, Андреа Бочеллі, одного з найстаріших жіночих танцювальних колективів The Rockettes тощо.
Неофіційно різдвяний сезон стартував у США відразу після Дня подяки 26 листопада. Вже 27 листопада торгові центри були прикрашені святковими гірляндами, а на вулицях відкрилися ялинкові базари. Ялинка тішитиме містян і туристів до 7 січня 2016 року. Після цього її розпиляною передадуть благодійній організації.
Ще одну головну різдвяну ялинку країни Барак Обама разом із родиною відкрив у Вашинґтоні 3 грудня. Крім президента, в урочистих заходах узяли участь його дружина Мішель, доньки Малія та Саша, акторка Різ Візерспун і навіть персонаж «Маппет-шоу» свинка Піґґі. 22-метрову ялинку до американської столиці привезли з Аляски.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply