Новини для українців всього свту

Thursday, Dec. 9, 2021

Як щодо спільних кладовищ?

Автор:

|

Грудень 29, 2011

|

Рубрика:

Як щодо спільних кладовищ?

Комісія з питань роботи нью-йоркських кладовищ дала дозвіл на поховання людей на кладовищах домашніх тварин на території всього штату, керівництво якого було змушене вдатися до такого рішення після того, як Рона Левайн, мешканка району Бронкс, звернулася до нього з проханням дозволити їй забронювати собі місце під могилу поряд зі своїми вже померлими улюбленцями, похованими на кладовищі домашніх тварин в окрузі Вестчестер.

Прохання пані Левайн не було задоволене, хоча керівництво кладовища Вестчестеру не заперечувало проти розміщення праху господарів поряд з останками їхніх вихованців: на цвинтарі домашніх тварин у Вестчестері поховано близько 75 тис. тварин і приблизно 700 людей. Зараз же комісія з питань роботи кладовищ переглянула своє попереднє рішення й дала згоду на організацію людського похорону на цвинтарі для домашніх тварин. Причому відомство наголосило, що кладовища домашніх тварин не повинні рекламувати подібну послугу спеціально.

Рона Левайн заявила, що задоволена результатами засідання комісії й тепер може бути спокійна щодо свого потойбічного майбутнього. «Виникло відчуття, ніби мені завчасно вручили різдвяний подарунок», — зазначила жінка. На кладовищі у Вестчестері поховано трьох її котів і пса.

Нагадаємо, що на початку цього року Девал Патрік, губернатор штату Массачусетс, підписав закон про домашніх улюбленців, що реґламентує їхні права після смерті господарів. Таким чином, штат уперше визнав домашніх тварин законними спадкоємцями їхніх господарів.

Ярослава Добросинець

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply