Новини для українців всього свту

Sunday, Aug. 1, 2021

Віце-президент Байден — про інтереси США

Автор:

|

Липень 02, 2015

|

Рубрика:

Віце-президент Байден — про інтереси США

Джозеф Байден

Джозеф Байден, віце-президент США, виступаючи в Центрі з національної політики Проекту національної безпеки Трумана, заявив, що США та Європейський Союз готові посилити санкції проти Російської Федерації (РФ). «Ми чітко визначили свою позицію: санкції повинні та будуть залишатися, доки повністю не буде виконано «мінські домовленості». А в разі більшої агресії санкції зростуть», — зазначив він.
Джо Байден розповів також про свою підтримку надання Україні летального зброї. Аґресивні та безпринципні дії Росії, за словами віце-президента, вимагають від країн Заходу більшої рішучості й послідовності. «Це — в наших інтересах і в інтересах усього світу, щоб Україна стала процвітаючою, демократичною, незалежною, орієнтованою на реформи країною, якій не можна дати хабар, змусити до чогось чи залякати», — підкреслив політик.
Він також наголосив на необхідності переоснащення НАТО, щоби Альянс міг відповідно реагувати на нові гібридні, асиметричні загрози.
«Як засвідчив досвід України, аґресія має багато форм. Росія продемонструвала, що може трапитися, якщо більша сила використовує асиметричну тактику, щоби ослабити сусіда, погрожуючи енергетичними поставками, підтримуючи корупцію, поширюючи пропаганду і озброєних маріонеток, відправляючи за кордон «зелених чоловічків» із місією, але без погонів», — зазначив п. Байден.
Своєю чергою, сенатор-республіканець Джон Мак-Кейн вважає, що хоч США та їхні європейські партнери визнають провал «мінських домовленостей, але відповідають на це «порожньою риторикою». Сенатор також закликав Вашинґтон пристосуватися до нинішньої Росії, «яка готова застосовувати зброю для досягнення своєї неоімперської мети».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply