Новини для українців всього свту

Thursday, Jul. 7, 2022

Вартість віз зростає

Автор:

|

Квітень 19, 2012

|

Рубрика:

Вартість віз зростає

Державний департамент знову збільшив вартість віз: починаючи з 13 квітня туристи, бізнесмени й студенти, які бажають відвідати Сполучені Штати, повинні заплатити 160 USD за річну візу замість 140 USD. Це — уже друге підвищення розміру консульського збору за два останніх роки. На початку червня 2010-го США збільшили вартість неімміґраційних віз зі 131 до 140 USD.

«Держдепартаменту потрібно компенсувати, наскільки це можливо, витрати, що зростають і є пов’язані з обробкою заяв на отримання віз. Із певних причин розмір існуючого збору перестав покривати реальну вартість виготовлення візи. Кошти, одержані від збільшення консульських зборів, підуть на підвищення ефективності роботи наших представництв за кордоном і наймання додаткового персоналу для видачі віз», — ідеться в повідомленні прес-служби Держдепартаменту.

Вартість віз найпопулярнішого типу B1/B2 (туристична, видавана зазвичай на рік), бізнес-віз, усіх віз для студентів, а також віз, що видаються учасникам програм обміну (типи F, M і J), складе 160 USD. Заплатити 190 замість 150 USD доведеться всім, хто подає заяву на видачу віз типів H, L (для тимчасової роботи або проходження стажування), O (для осіб із видатними здібностями, запрошених до США), P (спортсмени й артисти), Q (для тих, що приїжджають у межах культурного обміну) і R (для тих, хто займається релігійною діяльністю).

Дзвінка Сагайдак

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply