Новини для українців всього свту

Monday, Jun. 14, 2021

В Ореґоні вбили російську сім’ю

Автор:

|

Травень 31, 2012

|

Рубрика:

В Ореґоні вбили російську сім’ю

Миколу Лазукіна, його дружину й трьох доньок було знайдено мертвими в штаті Орегон, а їхній будинок — спаленим. Тіло 27-річного Лазукіна виявили 22 травня в автомобілі за 80 км від його будинку в адміністративному центрі штату місті Салемі. Патологоанатоми повідомили, що смерть чоловіка настала внаслідок вогнепального поранення в голову. Імовірно, п. Лазукін сам у себе вистрілив. Однак наразі ні поліція, ні патологоанатоми офіційно не назвали цей випадок самогубством.

У згорілому будинку Лазукіних пожежні знайшли тіла 26-річної Наталії Лазукіної, дружини Миколи, і дітей — трирічної Анжеліки, однорічної Зої та немовляти Сефі. За даними поліції, Сефі було задушено, інших членів родини — застрелено. У вчиненні вбивств поліція підозрює Миколу Лазукіна. Також біля будівлі лежало тіло ще одного чоловіка.

На поминальну службу біля домівки Лазукіних увечері 23 травня зібралося більш ніж 100 людей. Учасники підліткового хору Слов’янської християнської церкви Салема, парафіянами якої були Лазукіни, прив’язували повітряні кульки до стіни будинку й співали російською гімн «О, благодать». «Вони були чудовими людьми. Нік любив своїх дітей. Не знаю, чому це могло статися, але іноді люди змінюються», — заявила родичка Миколи. Поліція провадить розслідування трагедії.

 Олег Садовий

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply