Новини для українців всього свту

Monday, Apr. 12, 2021

Установили головну різдвяну ялинку

Автор:

|

Листопад 17, 2011

|

Рубрика:

Установили головну різдвяну ялинку

На Нью-йоркській площі Рокфеллер-плаза 11 листопада було встановлено головну різдвяну ялинку США. Пишне хвойне дерево заввишки 22,5 м розмістили в самому центрі меґаполіса. Норвезьку ялину привезли до Великого Яблука на довгомірних вантажівках із містечка Міффлінвіля (штат Пенсильванія). Там вона росла на ділянці родини Келлерів.

Тепер для встановленої на головній «різдвяній» площі Нью-Йорка зеленої красуні треба знайти елегантне вбрання. Протягом двох тижнів робітники прикрашатимуть дерево гірляндою, у якій понад 30 тис. різнокольорових лампочок, а на верхівку, за тради­цією, прикріплять гігантську кришталеву зірку діаметром 2,7 м. Вона складається з 2,5 тис. кришталевих пластин і важить 250 кг.

Традиційно різдвяний сезон у США починається в день, коли на цій ялинці засяють вогні. Цьогоріч урочиста церемонія запалювання ялинки відбудеться 30 листопада, а згасне вона 7 січня 2012 року. Очікується, що за святковий сезон біля зеленої красуні побуває кілька мільйонів людей.

Традиція встановлення різдвяної ялинки на Рокфеллер-плаза з’явилася на початку 1930-х рр. 1931 року робітники, котрі зводили комплекс будівель Рокфеллер-центру, уперше встановили святкове дерево просто на будівельному майданчику. А перша церемонія запалювання на цій ялинці різдвяних вогнів відбулася 1933-го.

 Дзвікна Сагайдак

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply