Новини для українців всього свту

Saturday, Apr. 17, 2021

Українцю, який п’яним намагався вийти з літака, загрожує 20 років

Автор:

|

Жовтень 25, 2012

|

Рубрика:

Українцю, який п’яним намагався вийти з літака, загрожує 20 років

Анатолій Баранович, який у стані алкогольного сп’яніння спробував відкрити аварійний вихід літака, 17 жовтня постав перед судом. 46-річного українця звинувачують у тому, що він вивів із ладу лайнер, а також напав на команду. Нагадаємо, що чоловік повертався з України.

Як писав «Міст», інцидент стався 15 жовтня під час рейсу компанії «Дельта», який летів із Бостона до Солт-Лейк-Сіті. Під час польоту п. Баранович спав, але коли повітряне судно вже йшло на посадку, він прокинувся й почав кричати російською до свого сусіда, що йому здається, що крило літака горить. Сусід не зрозумів чоловіка. Коли шасі літака торкнулося землі о 10.30, п. Баранович побіг до заднього аварійного виходу та зробив спробу відчинити його, ігноруючи вказівку стюардеси припинити це.
Двері заклинило, це спричинило збій роботи «повітряної гірки», яку використовують під час аварійних посадок для виходу. Також було завдано пошкоджень фюзеляжу. Стюардеса звернулася до інших пасажирів із проханням допомогти. Анатлоій Баранович намагався відкрити інший аварійний вихід, але пасажир, який раніше працював поліцейським, зміг покласти його на підлогу. За словами п. Барановича, він відвідував власну родину в Україні й пробув там 50 днів. Під час перебування в Україні він пробував розпочати будівництво будинку. Коли йому це не вдалося, чоловік напився й продовжував пити протягом усіх тих 50 днів.
«Я так і не зміг протверезіти», — зізнався Анатолій Баранович. Він не спромігся пригадати, скільки саме випив під час мандрівки з Києва через Амстердам, Бостон і Солт-Лейк-Сіті до Портленда, де він живе. Кожне обвинувачення, яке можуть висунути п. Барановичу, тягне максимум на позбавлення волі до 20 років або 250 тис. USD штрафу.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply