Новини для українців всього свту

Thursday, Jul. 29, 2021

Українській армії дали гроші на придбання легких мінометів

Автор:

|

Липень 30, 2015

|

Рубрика:

Українській армії дали гроші на придбання легких мінометів
Джеффрі Пайєтт

Джеффрі Пайєтт

Сполучені Штати виділили 200 млн USD допомоги для загального силового сектору України. Про це повідомив Джеффрі Пайєтт, посол США в Україні, перебуваючи з візитом на території Міжнародного центру миротворчості та безпеки у місті Яворові на Львівщині, де зараз відбуваються українсько-американські командно-штабні навчання Rapid Trident. «Це — лише частина багатонаціональної допомоги вашій державі, — сказав він. — Міжнародні навчання, в т. ч. й такі, як на Яворівському полігоні, є частиною багаторічної програми, яку проводять американці.
Кошти використають для програм навчання, для придбання обладнання, легких мінометів, рацій зашифрованої комунікації, а також на закупівлю аптечок. Крім того, допомога передбачається й на придбання транспортних засобів Humvee. Джеффрі Пайєтт зазначив, що сто таких авто нещодавно вже прибули в Одесу.
Також Пентаґон планує відправити в Україну потужну радіолокаційну станцію. Газета The Wall Street Journal зауважила, що поставка радара «є сигналом з боку офіційних представників армії про їхнє бажання підвищити обороноздатність України». При цьому ініціативу ще має схвалити Білий дім. Представники адміністрації США наполягають, що сучасний радіолокатор «не відноситься до категорії наступальних чи летальних озброєнь».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply