Новини для українців всього свту

Sunday, Aug. 14, 2022

Україна не належить до ключових інтересів США?

Автор:

|

Березень 17, 2016

|

Рубрика:

Україна не належить до ключових інтересів США?
Барак Обама

Барак Обама

Барак Обама визнав, що Україна належить до ключових інтересів Російської Федерації (РФ), а не Сполучених Штатів. Про це він заявив в інтерв’ю The Atlantic і розповів про свої найскладніші рішення у зовнішній політиці. Частина розмови була присвячена, зокрема, й українській тематиці. За словами президента, РФ завжди буде здатна зберігати домінування у цьому реґіоні. Таким чином господар Білого дому, по-суті, визнав безсилість Америки.
«Путін діяв в Україні у відповідь на те, що країна-сателіт майже вислизнула з його рук. І він імпровізував певним чином, аби зберегти там свій контроль», — виправдовував п. Обама дії російського президента у Криму та на Донбасі. «Він зробив те саме й у Сирії, величезним коштом для добробуту своєї власної країни», — додав президент.
Він упевнений, що після вторгнення в Україну та застосування військової сили у Сирії РФ не опинилася у сильнішій позиції. «Справжня влада означає те, що ти можеш отримати бажане без застосування насильства. Росія була набагато сильнішою, коли Україна виглядала незалежною країною, але була клептократією, в якій він міг смикати за ниточки», — заявив президент.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply