Новини для українців всього свту

Sunday, Sep. 19, 2021

У зоні стихії опинилися 60 мільйонів людей

Автор:

|

Лютий 28, 2013

|

Рубрика:

У зоні стихії опинилися 60 мільйонів людей

У центральних штатах 21 лютого випав найсильніший за сто останніх років снігопад. За кілька годин висота сніжного покриву зросла до півметра, а місцями сягала й 70 см. Було закрито всі школи, а також більшість державних і комерційних установ, летовища не приймали літаків. У зону стихії потрапило 60 млн американців.

У Канзасі та Міссурі було запроваджено режим надзвичайного стану. Влада Колорадо, Небраски, Айови, Іллінойсу та Чикаго радила жителям залишатися вдома й у жодному разі не користуватися автомобілями, оскільки дороги було повністю занесено снігом, який іде разом із сильним дощем. За свідченнями очевидців, дороги настільки засипало, що автомобілі не могли навіть зрушити з місця. Навіть спецтехніка була не в змозі виїхати на проїжджу частину.
Через погані дорожні умови загинуло дві людини — 19-річна дівчина в штаті Небраска та 18-річний юнак в Оклагомі. Рятувальним службам повідомляли про випадки, коли цілі родини опинялися в небезпеці через те, що їхні авто привалило снігом. Зокрема, рятувальникам довелося визволяти зі снігового полону сім’ю з дев’ятьма дітьми віком від шести місяців до дев’яти років, які мандрували автівкою з причепленим житловим фургоном.
22 лютого в місті Оклагома-сіті (штат Оклагома) унаслідок аварії медичного гвинтокрила загинуло двоє людей. Загалом на борту повітряного судна перебувало троє членів екіпажу. Єдиний із тих, хто вижив, був негайно шпиталізований. Відомо, що катастрофа сталася на відтинку між міським будинком для людей похилого віку та лікарнею. Ніхто з тих, хто перебував на землі, не постраждав. Причиною інциденту могли стати погодні умови.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply