Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 26, 2021

У Пентаґоні пояснили, чому РФ — загроза № 1

Автор:

|

Листопад 12, 2015

|

Рубрика:

У Пентаґоні пояснили, чому РФ — загроза № 1
Марк Міллі

Марк Міллі

Росія представляє більшу загрозу для США, ніж «Ісламська держава». Про це заявив Марк Міллі, начальник штабу Сухопутних військ США у Вашинґтоні. «РФ за визначенням є загрозою для США через її ядерний потенціал. Ядерною зброєю володіють також інші країни, однак, ні в кого її немає стільки, скільки в Росії. І ні в кого іншого немає можливості у прямому сенсі знищити США», — наголосив генерал. Він також додав, що небезпеку становить непередбачувана політика керівництва РФ.
«Дуже складно визначити наміри Росії. З моменту падіння Берлінської стіни і до 2007-2008 рр., наскільки мені відомо, РФ не демонструвала намірів вести аґресивну зовнішню політику. Все змінилося 2008-го. Росія порушила безліч міжнародних норм, напала на суверенні території інших держав. Поведінка РФ — дуже аґресивна при істотних ядерних можливостях», — зазначив п. Міллі.
За словами начальника штабу армії США, Вашинґтон повинен приділяти особливу увагу діяльності Росії й її військовому потенціалу. «За РФ потрібно уважно стежити. Зараз Росія — загроза № 1 для Сполучених Штатів. Її поведінка останнім часом — ворожа до інтересів США. Нам потрібно підтримувати наш військовий потенціал на високому рівні, щоб стримувати та запобігати подальшій ескалації російської аґресії», — підсумував генерал. Він вважає, що США й їхні партнери можуть мати партнерські відносини з Росією в певних областях, де є спільні інтереси. Але це не означає, що вони будуть закривати очі на прояв аґресії з боку РФ.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply