Новини для українців всього свту

Saturday, Apr. 17, 2021

У Каліфорнії — землетрус

Автор:

|

Серпень 28, 2014

|

Рубрика:

У Каліфорнії — землетрус

Наслідки стихійного лиха

У Каліфорнії 24 серпня ц. р. стався найсильніший за 25 останніх років землетрус магнітудою 6,1 бала. Найбільше від цього постраждало розташоване найближче до епіцентру місто Напа. За даними влади, у потерпілому реґіоні, що охоплює округи Напа, Санта-Крус і Вайн, зафіксовано численні пошкодження будинків, знеструмлено більш ніж 50 тис.х будинків.

Кількість постраждалих від землетрусу зросла до 172 осіб, поінформував представник лікарні міста Напа. Кілька людей отримало переломи, були зафіксовані проблеми з диханням і серцем. Решта, за даними медиків, мали, в основному, різані рани та забої. Фактично всіх поранених після надання допомоги було виписано. За уточненими даними, у критичному стані перебуває одна людина, загрози життю ще 12, які залишаються в медустанові, – немає.
Кім того повідомляється про значні пошкодження 115 будівель, які більше не є придатними для житла. Наразі 7,3 тис. жителів Напи залишається без електрики. У район затоки Сан-Франциско електроенергія надходить із перебоями. У штаті діє режим надзвичайної ситуації. Основним завданням рятувальних груп залишається виявлення ушкоджень інфраструктури реґіону — мостів, доріг – і виявлення витоків газу. Влада постраждалого міста поки що не оприлюднює попередніх оцінок збитків, завданих стихією.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply