Новини для українців всього свту

Saturday, May. 8, 2021

У Ферґюсоні — заворушення

Автор:

|

Серпень 21, 2014

|

Рубрика:

У Ферґюсоні — заворушення

Вуличні безлади

10 серпня поліцейський застрелив 18-річного чорношкірого підлітка Майкла Бравна у Ферґюсоні (штат Міссурі). Після цієї події в місті почалися заворушення, кілька жителів постраждало в сутичках із поліцією, яка застосовувала сльозогінний газ та гумові кулі для розгону юрби.

Згідно з попередньою інформацією, поліція підозрювала Майкла Бравна у крадіжці продуктів із крамниці. Напередодні правоохоронці оприлюднили запис із камери відеоспостереження, яка зафіксувала, як схожий на нього хлопець бере з полиць товари й виходить з магазину без оплати. На відео видно, що зловмисника марно намагався зупинити службовець крамниці.
Джей Ніксон, губернатор Міссурі, оголосив надзвичайний стан (НС) і запровадив у Ферґюсоні комендантську годину. «Щоб убезпечити людей і майно в місті, я підписав указ про оголошення режиму НС і початку комендантської години», — заявив п. Ніксон. Комендантську годину, можливо, буде продовжено ще на кілька днів, сказав губернатор.
Для взяття під свій контроль міста Фергюсон влада вирішила вдастися до сил Національної гвардії. Відповідний наказ 18 серпня підписав губернатор Ніксон.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply