Новини для українців всього свту

Wednesday, Jun. 16, 2021

Таємний щоденник подруги Обами

Автор:

|

Травень 10, 2012

|

Рубрика:

Таємний щоденник подруги Обами

Якщо супротивники Барака Обами спробують використати щоденник його колишньої подруги, вони зможуть звинуватити президента США лише в одному — у претензійності, зауважує в The Guardian оглядач Олівер Беркмен. Такий висновок він зробив із публікації у Vanity Fair під заголовком «Молодий і закоханий Барак Обама: таємний щоденник подруги». Власне, це — уривок зі свіжої біографії «Барак Обама: його історія», написаної відомим журналістом Девідом Мараніссом.

«Виявляється, будучи 22-річним випускником Колумбійського університету, Барак Обама був типовим 22-річним випуск­ником Колумбійського університету», — зауважує автор. Наприклад, у листі до своєї дівчини Алекс Макнір п. Обама писав про фаталізм поета Т. С. Еліота: «Цей фаталізм народжується зі взаємин родючості та смерті (…) Життя годується, пожираючи себе самого. Часом я поділяю цей фаталізм західної традиції».

Листи Барака Обами й уривки зі щоденника іншої його подруги, австралійки Женев’єви Кук — «захоплююче й надзвичайно зворушливе читання», пише автор. Вони свідчать як про всі складні риси характеру п. Обами, так і про той факт, що ти не станеш президентом США, якщо не почнеш формувати свій «президентський характер дуже рано, на шкоду іншим інтересам і стосункам із людьми».

«Якщо пікантних подробиць у цій публікації й мало, то це тому, що головною темою щоденника п. Кук була закритість п. Обами — він не ділився з нею своїми переживаннями», — зазначає автор. Щоправда, у щоденнику сказано, що у неділю Барак Обама, голий до пояса, одягнений у синій із білим саронг, мав звичку розгадувати кросворди.

 Guardian

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply