Новини для українців всього свту

Monday, Sep. 27, 2021

Стан американського правосуддя

Автор:

|

Жовтень 26, 2011

|

Рубрика:

Трой Девіс став 34-ю людиною, страченою в Сполучених Штатах 2011 року, повідомляє The Guardian. Але майже жодна із цих смертей не зустріла громадського протесту. Пан Девіс, страта якого раніше двічі відкладалася, став винятком. Однак третє відтермінування було відхилене, і влада штату Джорджія відмовила йому в помилуванні, незважаючи на широке громадське обурення в США й за кордоном.

Чого не оцінили повністю противники смертної кари, то це, можливо, ступеня, до якого звинувачення є справою штату, що вирішується його судами та судовими органами, і судді в них відображають ставлення, властиве саме цьому штатові.

У камерах смерті федеральних судів сидять усього 60 осіб, тоді як переважна більшість смертників — майже 3,3 тис. чоловік — була засуджена судами штатів і місцевими судами. Й опитування демонструють, що люди, які стають присяжними в цих штатах, переважно підтримують смертну кару. Уся політика, як кажуть, має місцевий характер. «І те ж саме можна сказати й про злочини, і про покарання в Сполучених Штатах — на щастя чи нещастя багатьох», — підсумовує Меґан Карпентьєр, автор статті.

 The Guardian

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply