Новини для українців всього свту

Thursday, Jun. 24, 2021

США узгодили з РФ правила зв’язку літаків у Сирії

Автор:

|

Жовтень 29, 2015

|

Рубрика:

США узгодили з РФ правила зв’язку літаків у Сирії

Авіація

Росія отримала від Міністерства оборони (МО) США узгоджений меморандум про запобігання повітряних інцидентів у Сирії. Про це повідомив Ігор Конашенков, офіційний представник МО РФ. Меморандум став одним із перших кроків до «деконфліктизації» операцій в Сирії, що проводяться військово-повітряними силами РФ, а також коаліції під проводом США. Цей документ допоможе запобігти зіткненню літаків у повітрі та потенційні конфлікти між ними.
«Ми отримали від наших американських колег погоджений ними меморандум про запобігання повітряних інцидентів в Сирійській Арабській Республіці, — сказав генерал Конашенков. — Розраховуємо, що цей документ буде поширюватися на авіацію всіх країн антитерористичної коаліції. Принаймні, американці зобов’язалися довести узгоджені правила до всіх своїх партнерів, що діють на території Сирії».
Джефф Девіс, представник Пентаґону, розповідаючи про цей меморандум, наголосив, що він не є політичною угодою. «Це — вузькоспеціальний документ із повітряної безпеки. Насправді ми глибоко не згодні з тим, що робить у Сирії Росія», — заявив капітан Девіс.

Олег Костюк, Zaxid.net

До слова
США будуть надавати військову допомогу Іраку у боротьбі зі загрозою ІД лише тоді, якщо в операції не буде задіяна РФ. Про це заявив Джозеф Данфорд, глава Об’єднаного комітету начальників штабів армії США. Після візиту до Багдаду генерал озвучив своє переконаний, що влада Іраку наразі не має наміру звертатися за допомогою до РФ. «Ми не зможемо проводити операції в Іраку, якщо там будуть одночасно діяти і росіяни», — зазначив військовий і наголосив, що попередив про це владу країни.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply