Новини для українців всього свту

Sunday, Jul. 25, 2021

США й Україна підписали угоду про «відкрите небо»

Автор:

|

Липень 23, 2015

|

Рубрика:

США й Україна підписали угоду про «відкрите небо»
Кетрін Новеллі

Кетрін Новеллі

Заступник державного секретаря США з економічних питань Кетрін Новеллі та міністр інфраструктури України Андрій Пивоварський підписали угоду про лібералізацію ринку повітряних перевезень між двома країнами Open Skies. «Ця угода зміцнює двосторонні економічні взаємини та спрощує цивільне авіасполучення між США й Україною. Це — приклад міцної дружби та співпраці між нашими країнами», — йдеться в повідомленні, поширеному посольством США в Україні.
Угода про «відкрите небо» сприятиме збільшенню кількості поїздок та торгівлі, підвищенню продуктивності праці та стимулювання високоякісних робочих місць та економічному зростанню. Вона передбачає усунення втручання держави в комерційні рішення про маршрути авіакомпаній, ціноутворенні та «дозволяє операторам надавати доступніше, зручніше й ефективніше обслуговування споживачів у польотах».
Раніше п. Пивоварський повідомляв, що Україна та США мають намір підписати угоду про лібералізацію ринку повітряних перевезень між двома країнами. «Вона лібералізує авіаперевезення між нашими країнами. Наша позиція в тому, щоб створити умови, які будуть стимулювати конкуренцію та розвиток авіаринку», — сказав він.
У прес-службі Міністерства інфраструктури зазначали, що підписання документа дозволить зняти обмеження по кількості перевізників, спростити механізм виконання рейсів тощо. Розпорядження про підписання угоди було схвалено урядом 8 липня ц. р. й оприлюднене 10 липня. Кабінет міністрів уповноважив Андрія Пивоварського на підписання угоди, дозволивши «вносити в текст у разі потреби зміни редакційного характеру».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply