Новини для українців всього свту

Saturday, Dec. 4, 2021

Спроба захопити приватний парк

Автор:

|

Грудень 22, 2011

|

Рубрика:

Спроба захопити приватний парк

Від 40 до 50 учасників руху «Захопи Волл-стріт» було заарештовано 17 грудня під час намагання захопити приватний парк на нижньому Мангеттені з метою розташувати там містечко протесту. Активісти спробували перелізти через огорожу, що оточує Дуарт-парк неподалік від Американс-авеню і Канал-стріт, дехто навіть приніс зі собою драбини.

Напередодні рух, що через відповідне розпорядження влади залишився без свого містечка в Зуккотті-парку, звернувся з проханням до лідерів знаменитої єпископальної церкви Трініті, від якої починається Волл-стріт, із проханням дозволити на пустирі, котрий належить конфесії, розмістити табір прихильників руху. Однак протестантські духівники відповіли відмовою.

Рух «Захопи Волл-стріт» заявив, що відзначить своє тримісячне існування музичним святом у Дуарт-парку, і закликав прихильників прийти на місце збору в теплому одязі з підсилювачами, IPad і портативними радіо, налаштованими на одну хвилю, на якій від полудня за місцевим часом звучав концерт, присвячений даті.

На цій радіохвилі виступали оратори, які підтримують мету руху. 11 музичних гуртів, змінюючи один одного, вели музичний марафон для учасників вуличних акцій. Заходи почалися 17 грудня в шпиталі Святого Вінсенса, де активісти руху влаштували загальні збори на знак протесту проти соціальної системи, яка перетворила медичні послуги для багатьох американців на недозволену розкіш. Наметове містечко в Зуккотті-парку було закрите, а тих, хто не підкорився наказу, — заарештовано 15 листопада, після звернення власників парку, які заборонили розміщення наметів і опалювальних приладів із міркувань безпеки й санітарії.

 Олег Садовий

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply