Новини для українців всього свту

Monday, Jun. 21, 2021

Смерть за загадкових обставин

Автор:

|

Травень 24, 2012

|

Рубрика:

Смерть за загадкових обставин

Дружину Роберта Ф. Кеннеді-молодшого Мері знайшли мертву у власному будинку в передмісті Нью-Йорка. Як розповів адвокат, що представляв інтереси Мері Кеннеді в процесі щодо розлучення, тіло жінки було виявлене 16 травня в будинку в Бедфорді, що належить Роберту Ф. Кеннеді-молодшому. Причину смерті ще не встановлено. Поліція підтвердила факт знайдення мертвого тіла в помешканні Роберта Ф. Кеннеді-молодшого, проте жодних інших подробиць не повідомила.

Роберт Ф. Кеннеді-молодший — син сенатора Роберта Кеннеді й племінник президента США Джона Ф. Кеннеді — відомий адвокат, який спеціалізується на захисті навколишнього середовища, а також громадський діяч і радіоведучий. Народжена 1960 року Мері Кеннеді (у дівоцтві Річардсон) була його другою дружиною, у них — четверо спільних дітей. У травні 2010-го Роберт Ф. Кеннеді-молодший подав на розлучення. Через три дні після того, як суд отримав прохання про розірвання шлюбу, укладеного 1994 року, Мері Кеннеді було затримано за керування автомобілем у нетверезому стані. У серпні 2010-го її знову спіймали п’яну за кермом, після чого позбавили прав водія.

Зазначимо, що довкола родини Кеннеді завжди ширяться різні чутки. Недавно колишній аґент секретної служби 35-го президента США Джона Кеннеді вперше розповів про страшні хвилини, що настали відразу після вбивства президента. Раніше американський таблоїд New York Post опублікував уривки з книжки під назвою Once Upon A Secret, яку написала Мімі Елфорд — колишня практикантка Білого дому. Пані Елфорд розповідає, як 1962-го, коли їй було 19 років, Джон Кеннеді позбавив її цноти, запросивши поплавати в басейні Білого дому.

 Ярослава Добросинець

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply