Новини для українців всього свту

Wednesday, Jun. 16, 2021

Шторм убив відвідувача пабу

Автор:

|

Травень 04, 2012

|

Рубрика:

Шторм убив відвідувача пабу

Більш ніж сотня людей постраждала в місті Сент-Луїсі (штат Міссурі), який опинився 29 квітня під владою руйнівного шторму. Найбільше число жителів зазнало збитків у східній частині міста: поривами вітру було знесено тент пабу, де в той момент перебувало понад 200 осіб, які відзначали перемогу місцевої команди «Сент-Луїс Кардіналс». Один із відвідувачів бару загинув, ще 20 було доправлено до місцевої лікарні. За словами медиків, троє потерпілих — у критичному стані. Близько 80 осіб отримали допомогу на місці й від шпиталізації відмовилися.

Штормові вітри з градом налетіли 28 квітня на східну частину штату Міссурі та захід Іллінойсу. За свідченнями очевидців, в останньому, у містах Бадені та Лебаноні, із неба падали градини діаметром близько 7 см. Пошкоджено безліч машин, а також вікна й дахи будинків.

Цим біди для жителів реґіону не закінчилися: за прогнозами Національної метеорологічної служби США, шторми бушуватимуть на території штатів іще якийсь час, а в низці районів оголошено про загрозу виникнення смерчів. Зауважимо, що в березні ц. р. у США було зафіксовано 15 292 загальнонаціональні й місцеві погодні рекорди, а крім того, зареєстровано першу серію торнадо, що завдала збитків на понад 1 млрд USD. Раніше метеорологічне аґентство AccuWeather пророкувало цьогоріч у США вищу, ніж зазвичай, активність торнадо. За даними дослідників, кількість смерчів на території США перевищить показник минулого року.

 Оксана Горнятко

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply