Новини для українців всього свту

Thursday, Dec. 9, 2021

Що вбиває Америку?

Автор:

|

Грудень 22, 2011

|

Рубрика:

Що вбиває Америку?

Америка посідає 28-ме місце за тривалістю життя (нижче, ніж Чилі та Греція), але тут найбільше платять за охорону здоров’я. Нове дослідження Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) продемонструвало, що пацієнти американських лікарень отримують обслуговування, не адекватне до його вартості, пише Daily Mail.

«За даними дослідження, американці віддають на охорону здоров’я понад 7 900 USD на людину в рік, що набагато вище, ніж громадяни будь-якої іншої країни ОЕСР, і при цьому вмирають раніше за жителів багатьох інших промислово розвинених країн», — ідеться в статті.

За інформацією ОЕСР, середня тривалість життя в США становить 78,2 року — це 28-ме місце після Чилі, що набагато гірше за усереднений показник серед країн — членів організації, який складає 79,5 року. Країною з найвищою тривалістю життя є Японія (83 роки).

США також зайняли четверте місце за кількістю передчасних смертей, тобто за смертністю серед молоді. За цим показником, що розкриває небезпеки, пов’язані з насильством, нещасними випадками й загрозами навколишнього середовища, Америка опинилася позаду всіх — після неї йдуть тільки Угорщина, Мексика та РФ. Як зазначив Марк Пірсон, керівник відділу охорони здоров’я ОЕСР, дослідники вважають, що, хоча рівень смертності в країні й відображає якість охорони здоров’я, він здебільшого залежить від способу життя й особливостей харчування людей.

 Daily Mail

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply