Новини для українців всього свту

Sunday, Aug. 1, 2021

Розвінчаний міф про перевагу російської армії

Автор:

|

Липень 02, 2015

|

Рубрика:

Розвінчаний міф про перевагу російської армії
Джордж Фрідман

Джордж Фрідман

Спроби Російської Федерації (РФ) дестабілізувати ситуацію в Молдові не вдалися, а твердження про військово-інформаційну перевагу Москви є міфом. Таку думку висловив Джордж Фрідман, виконавчий директор і засновник американської приватної розвідувально-аналітичної компанії Stratfor.
«Досі спроби Росії дестабілізувати реґіон провалювалися. Звісно, Путін створив напруженість у Молдові, але країна залишається незалежною. Були питання про те, що може бути в Балтії, але досі нічого не сталося», — зазначив він.
«Росіяни мають всі підстави, щоби спробувати дестабілізувати Молдову та країни Балтії. Вони не роблять цього почасти тому, що дуже стурбовані розширенням кризи, за якої держави-члени НАТО можуть згуртуватися та відреагувати, щонайменше, у політичному плані», — додав посадовець.
Джордж Фрідман нагадав також про ситуацію в Україні й назвав міфом твердження про військово-інформаційну перевагу РФ. «У російської армії є проблеми. Ми побачили, як воюють росіяни на Донбасі, і пересвідчилися, що вони не дуже добре воюють», — наголосив він. Також п. Фрідман назвав «химерною» ідею щодо приєднання до РФ Білорусі, «бо Білорусь перебуває між Україною та країнами Балтії, а це би поставило росіян у скрутне становище й на півночі, і на півдні».

До слова
Майкл Макфол, екс-посол США в Росії заявив, що НАТО не планує вторгнення на територію РФ, тому російське керівництво не має потреби розміщувати зенітно-ракетні установки на західних кордонах. Також п. Макфол додав, що Росії не варто хвилюватися з приводу захисних озброєнь НАТО біля кордонів РФ, доки Росія не має наміру вторгнутися до країн НАТО. Нагадаємо, що міністри оборони держав – членів Альянсу 26 червня ц. р. ухвалили рішення зміцнювати військовий потенціал, назвавши це «відповіддю на аґресивні дії Росії». Натомість, у міністерстві оборони РФ заявили про надходження до кінця року на озброєння підмосковних полків зенітних ракетних систем великого радіусу дії С-400 «Тріумф» і зенітних ракетно-гарматних комплексів «Панцир-С».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply