Новини для українців всього свту

Sunday, Aug. 1, 2021

Розвідка США: У Сирії РФ хоче виторгувати поступки по Україні

Автор:

|

Березень 03, 2016

|

Рубрика:

Розвідка США: У Сирії РФ хоче виторгувати поступки по Україні

main

Голова розвідувального управління Пентагону генерал-лейтенант Вінсент Стюарт заявив, що військова операція Росії в Сирії має за мету відволікання уваги від її дій в Україні. На його думку, вона є частиною “великого плану” по отриманню деяких поступок з боку міжнародного співтовариства у конфлікті з Україною.

Генерал додав, що РФ використовує незаплановані військові навчання, щоб залякати Європу і максимально розмити кордони між навчанням та підготовкою до агресивних дій на території інших держав.

“Недавні навчання, рішення про які було прийнято раптово, були досить реалістичними, такий рівень складності не бачив на протязі останніх десятків років”, – зауважив Стюарт.

За його словами, в недалекому майбутньому російські війська будуть мати значно меншу чисельність, але будуть краще підготовлені до дій на периферії країни. Однак, як зауважив генерал, програма переозброєння Росії буде ускладнена корупцією, спадом промислового виробництва, західними санкціями і поганим станом економіки.

У свою чергу директор Національної розвідки США Джеймс Клеппер і директор ЦРУ Джон Бреннан, виступаючи в Конгресі, зазначили, що не бачать жодних ознак відмови Москви від підтримки бойовиків на Донбасі.

About Author

news-online

Comments are closed.

Leave A Reply