Новини для українців всього свту

Thursday, Jul. 7, 2022

Розслідування вивело на борделі

Автор:

|

Квітень 26, 2012

|

Рубрика:

Розслідування  вивело на борделі

Американські слідчі, які намагаються розібратися в опівнічних пригодах групи аґентів Секретної служби та військових, котрі супроводжували президента США під час його недавнього візиту до Колумбії, розшукують 20 місцевих повій, які провели ніч із аґентами, пише The New York Times.

Отримавши свідчення щодо фактів порушень, слідчі мають намір опитати жінок, які, імовірно, провели ніч у готельних номерах 11 аґентів (у тому числі снайперів і експертів із вибухових речовин) після п’яної гульні, розповів Пітер Т. Кінґ, голова комітету палати представників із внутрішньої безпеки.

Аґенції відомі особисті дані жінок, тому що готель, у якому вони провели ніч, вимагав надати копії своїх ідентифікаційних карт, перш ніж увійти в номери. Про поведінку працівників безпеки стало відомо після того, як один із них уранці затіяв супе­речку з жінкою з приводу оплати. «Є кілька версій того, що сталося, але, за останньою інформацією, о 6.00 одна із жінок поскаржилася, що їй не заплатили, — розповів п. Кінґ. — Співробітники Секретної служби не пустили готельного менеджера в кімнату, і приїхала поліція».

43-річний водій таксі Хосе Пенья подав дещо іншу версію того, що сталося. Він розповів у інтерв’ю, що близько 9.30 віз із готелю двох жінок. За їхніми словами, напередодні вони познайомилися в нічному клубі з групою американців, які запросили їх у готель. Уранці один із чоловіків відмовився заплатити 250 USD за інтимні послуги й замість цього дав жінці приблизно 30 USD місцевою валютою. За словами водія, жінка та її подруга гримали у двері, доки американці не вийшли зі своїх кімнат і не дали їм 100 USD, після чого пішли.

Сенатор С’юзан Коллінс (на фото), також поінформована про те, що трапилося, наголосила, що наполягла на тому, аби Секретна служба з’ясувала, що це були за жінки та чи мають вони зв’язки з організаціями, ворожими до Сполучених Штатів, мовиться в статті. «Чи могли вони поставити «жучки», вивести з ладу зброю або якимось іншим способом піддати небезпеці президента й нашу країну? Чи є свідчення інших порушень із боку цих або інших аґентів під час виконання їхніх місій?» — запитує вона.

New York Times

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply