Новини для українців всього свту

Wednesday, May. 12, 2021

Ромні не здав тесту на характер

Автор:

|

Жовтень 02, 2012

|

Рубрика:

Ромні не здав тесту на характер

Кандидат у президенти США Мітт Ромні дуже невміло поводиться під час нинішньої передвиборної кампанії. Він відмовляє в належній повазі своєму супротивнику Бараку Обамі. Відомий американський сатирик Біл Мар, думка якого сприймається американською громадськістю всерйоз, і низка політичних оглядачів уважають, що Мітт Ромні остаточно програв вибори, пише Даніель Хауфлер у Frankfurter Rundschau.

Реакція кандидата від Республіканської партії на події в Каїрі та Бенґазі, унаслідок яких загинув американський посол і троє працівників дипмісії, продемонструвала, що п. Ромні не готовий до вирішення подібних критичних ситуацій.

На відміну від попередніх кандидатів у президенти США, що опинялися в аналогічних ситуаціях, Мітт Ромні повівся не зовсім політично зріло, опублікувавши заяву, у якій назвав реакцію президента Обами на напади «ганебною». Очевидно, зазначає автор статті, таким чином п. Ромні сподівається переконати своїх виборців у власній високій моральності й патріотизмі.

Насправді ж, як з’ясу вали мас-медіа, висловлювання Мітта Ромні містять багато неправдивої інформації. Виявляється, пише видання, прохання про вибачення за американські цінності було опубліковане не Адміністрацією президента Обами, а Посольством США в Єгипті. Ба більше, це не було офіційною реакцією на напад, а всього лише спробою переконати обурених мусульман у тому, що за фільмом, який ганьбить іслам, стоять не США.

Біл Мар уважає, що такі висловлювання дискредитують кандидата в президенти США. «Однак ні критика, ні факти не змусили п. Ромні відмовитися від своєї думки, — зауважує автор статті. — Навпаки, Мітт Ромні навіть загострив ситуацію ще більше». Річард Вільямсон, один із радників кандидата в президенти, сказав у своєму інтерв’ю The Washington Post через два дні після нападу на посольство, що «якби президентом був Ромні, усе було би зовсім інакше».

Пан Вільямсон наголосив: «Уперше із часу президентства Джиммі Картера був убитий американський посол. У Єгипті, Ємені та Лівії, у країнах, де зараз проходять демонстрації, перестали поважати Америку. Вони не бачать у нас рішучості, а ми навіть не можемо захистити свою власність». «Хто би міг уявити, що люди п. Ромні зможуть перевершити самих себе в лицемірстві, — продовжує автор статті. — Уже вкотре Мітт Ромні й компанія представляють помилкові факти».

Американські посольства, військові бази й установи зазнавали нападів за будь-якого президента починаючи з Другої світової війни. Не варто забувати, що найстрашніший теракт трапився 11 вересня 2001 року, якраз тоді, коли президентом США був республіканець Джордж Буш. «Якщо взяти за критерій повагу, то її бракує вже давно», — підсумовує автор. На відміну від пропаґанди Мітта Ромні, Барак Обама був небалакучим і послав військовиків захищати американських громадян у неспокійних країнах, підкреслює видання.

Республіканці не тільки висловлюються абсурдним чином, але й усіляко намагаються продемонструвати нинішньому главі Білого дому свою неповагу, повідомляє газета. Вони, як відомо, узагалі заперечують право Барака Обами на президентське крісло, посилаючись то на його неамериканське коріння, то звинувачуючи президента в тому, що він є прихованим мусульманином або навіть геєм.

«Кандидат від Республіканської партії ніяк не коментує такої безсовісної поведінки, — підводить риску п. Хауфлер. — На минулих президентських виборах Джон Мак-Кейн відкрито заявив, що Барак Обама є порядним американцем. Тоді п. Мак-Кейн не хотів мати нічого спільного з висловлюваннями своїх «правих» соратників по партії. На відміну від Мітта Ромні, Джон МакКейн здав тест на характер для президента».

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply