Новини для українців всього свту

Wednesday, May. 12, 2021

Романтична фальшива аварія

Автор:

|

Жовтень 04, 2012

|

Рубрика:

Чиказький льот чик Раян Томпсон зробив пропозицію своїй дівчині, коли вони вирушили в політ над містом. У цьому пілоту допомогла спеціально підготовлена ним псевдоаварійна ситуація: п. Томпсон заявив своїй подрузі, що літак падає й вона повинна прочитати йому інструкцію з управління машиною в екстреному випадку.

Текст інструкції й виявився пропозицією. Коли літак став «падати», дівчина на ім’я Карлі, яку Раян Томпсон попросив «залишатися спокійною», почала читати «інструкцію». «Щоби розпочати процедуру вручення обручки… потрібно вирішити, чи є пілот гарним хлопцем», — прочитала Карлі.

«Примітка: він завжди буде кохати й поважати тебе. Відповісти на запитання: ти вийдеш за мене заміж?» — ішлося в інструкції далі. Прочитавши запитання, дівчина пілота на мить задумалася, а потім зрозуміла, що аварія була підлаштована, і почала сміятися.

Потім п. Томпсон звернувся до коханої з пропозицією особисто й ще раз запитав, чи згодна вона стати його дружиною, і вручив їй обручку. Карлі відповіла на пропозицію згодою.

Після приземлення літака Раян Томпсон заявив своїй подрузі, що під час «аварії» була включена прихована камера й уся ситуація записана на відео. Один із відвідувачів YouTube, який переглянув ролик, залишив такий коментар, звернений до п. Томпсона: «Хлопче, піди купи лотерейний квиток, ти — найщасливіша людина на планеті. Усі інші, крім цієї найтерплячішої жінки у світі, викинули би тебе з літака». Про те, коли відбудеться весілля, не повідомляється.

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply