Новини для українців всього свту

Saturday, Jun. 19, 2021

Рекомендації для туристів

Автор:

|

Травень 10, 2012

|

Рубрика:

Рекомендації  для туристів

Держдепартамент США оприлюднив на своєму сайті поради для американців, які мають намір подорожувати Україною на автомобілі: «Потрібно весь час їхати так, ніби вас хтось зараз буде атакувати». Судячи з публікації, американці не очікують від українських доріг нічого доброго. Зокрема, як ідеться в статті, шляхи в Україні, крім деяких великих міст, — розбиті й неосвітлені.

«Місцеві водії масово іґнорують Правила дорожнього руху. Замість того, щоби закінчити курс навчання, вони часто купують свої водійські посвідчення або взагалі обходяться без них», — попереджає американський Державний департамент.

«Автомобілісти також часто перебувають в небезпечно аґресивному стані й іґнорують права пішоходів, навіть якщо пішохідний перехід чітко позначено», — застерігає публікація. Також американців попередили, що серед українських автолюбителів уважається нормою їзда тротуарами. У «багатьох авто, зокрема таксі, не дотримано звичних для США стандартів безпеки».

Не забули в Держдепі й про українських дорожніх інспекторів. Там зазначають, що в разі аварії очікування прибуття міліції може розтягнутися на кілька годин і найчастіше правоохоронці не знають англійської мови. Крім того, американцям не рекомендували виїжджати вночі за межі великих міст, утім, причин цього не пояснено.

Ярослава Добросинець

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply