Новини для українців всього свту

Wednesday, Apr. 21, 2021

Продажі автомобілів — рекордні

Автор:

|

Жовтень 04, 2012

|

Рубрика:

Банки, підкріплені м’якою грошово-кредитною політикою Федеральної резервної системи, пропонують споживачам найнижчі відсоткові ставки за новими автокредитами з 1971 року. Привабливі ціни стали поштовхом до зростання продажів автомобілів на 9,5 % минулого місяця й виявилися найбільшим досягненням після програми заміни старих автомобілів, розпочатої урядом США три роки тому.

Також багато компаній, наприклад, Toyota, General Motors, Ford Motor, Chrysler Group LLC і Nissan Motor, запропонували покупцям нульовий відсоток фінансування на деякі моделі машин. Аналітики повідомляють, що більш ніж один із десяти автокредитів, отриманих у серпні, був виданий за нульовою процентною ставкою, це — найвищий рівень таких кредитів цього року. Середня відсоткова ставка за автокредитами знизилася до 4,1 % у серпні, знову зафіксувавши рекорд найнижчих показників цього року.

Водночас, Honda Motor Co. має намір протягом чотирьох років фактично подвоїти продажі автомобілів до як мінімум 6 млн, заявив виконавчий директор компанії, пояснивши, що таким способом японський автовиробник намагається розширити свою присутність на ринках, що розвиваються. Субкомпакт Fit, або Jazz, і його серія, а також невеликий автомобіль Brio ляжуть в основу номенклатурної лінії Honda, яка може досягти своєї мети з продажів 2016/17 фінансового року, зазначив Таканобу Іто, голова компанії.

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply