Новини для українців всього свту

Wednesday, Jun. 16, 2021

Президент — за одностатеві шлюби

Автор:

|

Травень 17, 2012

|

Рубрика:

Президент —  за одностатеві шлюби

Барак Обама заявив, що одностатевим парам має бути надане право на реєстрацією шлюбу. Він також додав, що висловлює лише особисту думку й підтримує право кожного штату мати власні закони, що реґулюють це питання.

«Протягом кількох років я розмовляв про це з друзями, родиною та сусідами. Я багато міркував про своїх підлеглих, які мають досконалі моногамні, одностатеві стосунки, виховують дітей разом. Я думав про військових, які, навіть попри політику «не запитуй, не кажи», досі відчувають обмеження, оскільки не можуть узяти на себе зобов’язання в шлюбі. І в певний момент я зрозумів, що для мене дуже важливо заявити: я вважаю, що одностатеві пари повинні мати змогу одружуватися», — наголосив президент.

Ці слова Обами є першою подібною заявою, зробленою будь-коли президентом США. Спостерігачі зазначають, що таких тверджень нинішнього глави Білого дому категорично не сприймають американські консерватори, які вважають, що шлюби можуть укладатися лише між чоловіками й жінками. А потенційний кандидат у президенти США від республіканців Мітт Ромні підтвердив свою позицію з приводу одностатевих шлюбів: політик, як і раніше, вважає їх неприпустимими. Шлюб має відбуватися між чоловіком і жінкою, заявив п. Ромні перед студентами християнського Університету Ліберті в штаті Вірджинія. Він також підкреслив важливість християнських цінностей для американського су­спільства.

Журнал Newsweek назвав Барака Обаму першим президентом-геєм. Фотографію очільника Білого дому з відповідним підписом і веселковим німбом над головою розміщено на обкладинці номера за 21 травня. Знімок обкладинки виклала у своєму мікроблозі на Twitter Тіна Бравн, головний редактор Newsweek. «Президент заслужив на кожну смужку на цьому райдужному німбі», — ідеться в її повідомленні. Автором передовиці нового номера Newsweek став відомий американський журналіст і блогер Ендрю Салліван.

Дзвінка Сагайдак

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply