Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

Потік міґрантів із Мексики обмежили

Автор:

|

Жовтень 24, 2013

|

Рубрика:

Потік міґрантів із Мексики обмежили

Починаючи з 2007 року приплив у США нелегальних міґрантів суттєво впав, причому, в основному, за рахунок південного напрямку. Міністерство внутрішньої безпеки навіть розкритикували за штучне перевищення плану арештів нелегальних міґрантів: як виявилося, заплановане число затримань нелегалів перевищує їх реальну кількість.

Ще 2006 року на кордоні з Мексикою було розпочате будівництво спеціального бар’єру. Основний обсяг робіт завершився 2009-го, загалом на проект витратили 2,4 млрд USD. Загороджувальні споруди загальною протяжністю близько 1 тис. км складаються з кількох секторів, розташованих у місцях із найвищою концентрацією населення. Вони перекривають не весь кордон, а приблизно третину його довжини.
Технічно бар’єр — це низка парканів, зібраних із різних елементів залежно від їх імовірного навантаження. Найпростішою конструкцією є одинарна дротяна огорожа. Міцніші варіанти виконано з листів сталі, балок або труб заввишки до 6 м. Вони можуть бути одинарними або подвійними. У місцях, де особливо активні мексиканські наркоторговці, бар’єр складено з трьох ліній, одна з яких — це вбиті глибоко в землю бетонні колони. Окремі ділянки кордону, уздовж яких бар’єру не прокладено, обладнані електронними датчиками руху. Стіну охороняє більш ніж 18 тис. працівників митно-прикордонної служби.
Попри постійну охорону бар’єр регулярно штурмують нелегали та наркоторговці. Звичайні міґранти, які найчастіше не мають жодних особливих технічних засобів, просто перелазять через паркан або пролазять між забитими в землю балками. Торговці наркотиками, яким потрібно не так потрапити до Штатів, як передати туди товар, удаються до складніших способів. Найпоширеніші з них — підземні ходи, сперті на паркан рейки, а також катапульти або пневматичні гармати, за допомогою яких у США закидають контейнери з наркотиками.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply