Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 20, 2022

Попри санкції, РФ продала американським компаніям рекордну кількість набоїв

Автор:

|

Грудень 16, 2021

|

Рубрика:

Попри санкції, РФ продала американським компаніям рекордну кількість набоїв

Незважаючи на санкції США проти російської стрілецької зброї, постачання набоїв із Російської Федерації (РФ) до Сполучених Штатів побили рекорд. За десять місяців ц. р. американські компанії ввезли російських набоїв на 157,9 млн USD. Попередній рекорд зафіксували 2016-го — 148 млн USD за весь рік. Його побили завдяки постачанню в жовтні ц. р. на 15,4 млн USD.
У вересні російські патронні заводи зіштовхнулися з ризиком втрати американського, найбільшого для них ринку збуту, після додаткових американських санкцій через отруєння опозиціонера Олексія Навального. Санкції оголосили 10 серпня, вони набули чинності 7 вересня. Санкції обмежують «постійний імпорт» до США стрілецької зброї та боєприпасів до неї з РФ через відмову у наданні американським імпортерам нових ліцензій на ввезення цієї продукції. Після кожного року вони можуть бути скасовані, але для цього потрібно, щоб президент США формально запевнив Конґрес у тому, що РФ відмовилася від використання хімічної зброї та згодна відшкодувати збитки п. Навальному. Але американські імпортери мали теоретичну можливість встигнути оформити свіжі дозволи на імпорт у проміжок між оголошенням і введенням санкцій, які діятимуть до осені 2023 року.
За даними Організації Об’єднаних Націй, понад 94 % усіх російських набоїв, що йдуть на експорт, відправляють до США. З початку 1990-х РФ продала в Сполучені Штати набоїв до вогнепальної зброї на загальну суму близько 1,7 млрд USD.
Російські патрони забезпечують близько 22 % всього імпорту набоїв у країну та близько 4 % усього американського ринку вогнепальних боєприпасів з урахуванням власного виробництва, яке оцінюють приблизно у 9,7 млрд. патронів. Російські набої американці купують, бо вони дешевші за інші аналоги.
Як повідомляв «Міст», у Житомирі збудують патронний завод.

About Author

Meest-Online