Новини для українців всього свту

Tuesday, Nov. 30, 2021

Помер один із творців Бетмена

Автор:

|

Грудень 15, 2011

|

Рубрика:

Помер один із творців Бетмена

У лікарні Нью-Йорка 8 грудня у 89-річному віці помер американський художник-ілюстратор Джеррі Робінсон, який уважається одним із творців героїв культових у США коміксів про Бетмена — Джокера та Робіна. «Пан Робінсон ілюстрував найвідоміших персонажів, які стали іконами американської поп-культури», — сказав Джим Лія, співредактор DC Comics, де працював Джеррі Робінсон.

У 40-х рр. минулого століття художник узявся в студії видавництва DC Comics за промальовування коміксів про пригоди супергероя Бетмена. Серед любителів мальованих історій про Людину-кажана Джеррі Робінсон прославився як один із творців інших героїв коміксів, таких як напарник Бетмена Робін і головний ворог супергероя — Джокер.

«Джеррі привніс у комікси реалізм а також почуття гумору», — сказав Чарльз Кочмен, товариш і колеґа покійного. За його словами, пан Робінсон відрізнявся від інших митців, бо працював у різних жанрах коміксів — від політичних карикатур до ілюстрованих театральних замальовок.

Нагадаємо, що в листопаді 2011 року режисер Крістофер Нолан завершив зйомки стрічки «Темний лицар: відродження леґенди», заключного фільму його трилогії про Бетмена. Передбачається, що нова стрічка вийде в прокат у липні 2012-го.

 Дзвінка Сагайдак

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply