Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 18, 2021

Політики — проти біженців

Автор:

|

Листопад 26, 2015

|

Рубрика:

Політики — проти біженців
Дональд Трамп

Дональд Трамп

Претенденти на посаду президента США висловили своє ставлення до прийому сирійських біженців у країну. Ренд Пол заявив, що планує запропонувати законопроект про припинення видачі віз для біженців із тих держав, де йдуть збройні конфлікти з екстремістами. Бен Карсон розкритикував рішення Барака Обами про прийом 10 тис. сирійських біженців упродовж року, зазначивши, що для цього потрібні необхідні механізми контролю за відсівом «скажених собак». «Якщо у вашому районі скажена собака бігає, ви, швидше за все, не будете вважати цю собаку хорошою», — зауважив політик.
А Дональд Трамп навіть запропонував «серйозно обміркувати» закриття мечетей у країні в рамках заходів, які мають бути прийняті у відповідь на теракти в Парижі. «Я не хотів би робити це, але нам слід серйозно задуматися», — зазначив політик. На його думку, саме з подібних місць приходять ті, хто одержимий «абсолютною нетерпимістю».
А 26 губернаторів штатів категорично виступили проти розміщення у себе біженців зі Сирії. У число противників програми прийому біженців увійшли очільники Алабами, Джорджії, Техасу, Аризони, Мічиґану, Іллінойсу й інших. Серед них тільки один не належить до республіканської партії. Заяви губернаторів послідували незабаром після того, як уже точно з’ясувалося, що як мінімум один із терористів, котрі нещодавно вчинили напад на Париж, потрапив до Франції з хвилею сирійських біженців.
Своєю чергою, Палата представників Конґресу 19 листопада підтримала закон щодо обмежень на переселення біженців із Сирії й Іраку. Законопроект підтримали майже всі республіканці та багато представників Демократичної партії. Норма передбачає посилення перевірки даних про кожного біженця з боку Федерального бюро розслідувань, Департаменту внутрішньої безпеки та Національної розвідки, які мають засвідчити, що особа «не становить загрози для безпеки США».
Натомість Білий дім оголосив про намір накласти вето на цей законопроект. Барак Обама хоче відхилити пропозицію республіканців щодо посилення контролю стосовно біженців у США. Він вважає, що жорсткіші правила не є необхідними, а допомога США у вирішенні кризи біженців має вирішальне значення. Нагадаємо, що 2015 фінансового року Штати вже прийняли близько 1,3 тис. сирійських біженців.

Євген Клен

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply