Новини для українців всього свту

Monday, Apr. 12, 2021

Поліція закрила табір «окупантів»

Автор:

|

Листопад 17, 2011

|

Рубрика:

Поліція закрила табір «окупантів»

Поліція ввійшла в табір противників сучасної капіталістичної системи в центрі столиці штату Ореґон — Портленда, повідомляється про арешт близько 15 демонстрантів. Прихильники антикапіталістичного руху розбивають наметові табори в центрі багатьох міст США та Європи, у тому числі в Лондоні й Нью-Йорку. Активісти, що звинувачують банки та державні структури в жадібності й егоїзмі, розпочали свої акції на Волл-стріт.

Раніше Сем Адамс, мер Портленда, заявив, що до ранку 13 листопада демонстранти повинні покинути центральний міський парк, де стояли їхні намети. За його словами, «у районі табору зросла злочинність, особливо почастішали повідомлення про напади». Проте учасники акції протесту відмовилися підкоритися цій вимозі, і поряд з обгородженим парком залишалося близько тисячі осіб.

Працівники поліції через гучномовці закликали прихильників антикапіталістичного руху піти з парку та попереджали їх: щодо тих, хто не підкориться цим розпорядженням, може бути «застосовано хімічні речовини й травматичну зброю».

У відповідь демонстранти скандували: «Ми протестуємо мирно!», «Залиште шоломи й щити, тут немає бунтів і грабежів!» і «На нас дивиться весь світ!» За словами свідків, протистояння поліції з демонстрантами було в основному мирним. Разом із тим, повідомляється, що один поліцейський отримав легкі поранення, оскільки в його ногу потрапив предмет, кинутий учасниками протесту.

12 листопада поліція також закрила табір прихильників антикапіталістичного руху в Денвері (штат Колорадо), де було заарештовано 17 осіб, і в Солт-Лейк-Сіті (штат Юта).

 Сніжана Непийпиво

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply