Новини для українців всього свту

Monday, Jul. 4, 2022

Погром у дитсадку

Автор:

|

Квітень 26, 2012

|

Рубрика:

Погром у дитсадку

Поліцейські штату Джорджія закували в наручники шестирічну дівчинку, яка влаштувала погром у дитячому закладі, і в такому вигляді доставили порушницю до дільниці. Інцидент стався ще 13 квітня, коли Салес Джонсон наробила переполоху в дошкільному закладі. Дівчинка відривала від стін шпалери, перекидала меблі, а також зірвала зі стіни полицю, завдавши цим незначної шкоди здоров’ю директора закладу.

Не в змозі впоратися з дитиною, вихователі викликали поліцію. Охоронці правопорядку скували дівчинці руки за спиною й відвезли її в дільницю. Родичі, які приїхали по бешкетницю, упали в розпач, побачивши дитину в кайданах. За їхніми словами, Салес дуже страждала від болю в зап’ястях, а також від наслідків психологічної травми.

Батьки дітей, які відвідують той же дошкільний заклад, стурбовані, що й із їхніми дітьми може трапитися те саме. «Дітей заарештовують за те, що вони поводяться, як діти», — коментує подію Шеннон Кеннеді, правозахисник зі штату Нью-Мексико.

Проте представники правоохоронних органів уважають, що закон повинен поширюватися на всіх громадян однаковою мірою. «Наші правила — такі, що затримані мають бути доставлені у відділок у патрульній машині зі скутими за спиною руками, і жодної дискримінації за віковою ознакою ми не допускаємо», — заявив керівник місцевої поліції.

Зоряна Павлюк

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply