Новини для українців всього свту

Wednesday, Jun. 16, 2021

Подвійний аґент запобіг теракту

Автор:

|

Травень 17, 2012

|

Рубрика:

Подвійний аґент  запобіг теракту

Америці вдалося уникнути теракту завдяки аґентові ЦРУ, який вів подвійну гру, пише Анджело Акуаро в статті, опублікованій у газеті La Repubblica. «Пристрій, який «Аль-Каїда» хотіла використати, щоби відзначити річницю смерті бін Ладена, був таким потужним, що міг рознести на шматки літак, який прямував у США. Але смертник, котрому було доручено здійснити кривавий план, насправді виконував іншу місію — ту, що оплачувало ЦРУ», — пояснює видання.

«Так, арабський бойовик, якого «Аль-Каїда» Арабського півострова обрала виконавцем терак­ту над американською територією після жахіть 11 вересня, був інформатором американських спецслужб. Божевільний інженер «Аль-Каїди» Ібрагім Хасан аль-Азіру створив пристрій без застосування металу, щоби його не виявили детектори на летовищах. І цей пристрій був настільки маленьким і так удало заховався під білизною, що в співробітників служб безпеки в аеропорту не могли виникнути підозри навіть при обмацуванні. Але «професіонал», якому вирішили довіритися лідери терористів, працював на двох господарів. Отримавши небезпечну зброю, він не купив квитка, аби підірвати разом із собою літак над територією США, а попрямував до американських спецслужб», — розповідається в матеріалі.

Американські шпигуни дізналися про ці наміри ще за кілька тижнів до запланованої операції. Але затримка з оголошенням про відвернений теракт була пов’язана з необхідністю забезпечення аґентові та його сім’ї захисту. Зараз «камікадзе ЦРУ» перебуває в таємному місці на території Саудівської Аравії, повідомляє кореспондент.

La Repubblica

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply