Новини для українців всього свту

Monday, Jul. 26, 2021

Перетягування політичної ковдри

Автор:

|

Березень 10, 2016

|

Рубрика:

Перетягування політичної ковдри
Дональд Трамп

Дональд Трамп

Далі тривають праймеріз і кокуси в різних штатах США. Зокрема, Дональд Трамп переміг Луїзіані. Однак уперше за цю передвиборчу кампанію його обійшов сенатор Тед Круз. Це сталося у Мені та Канзасі. Також проти п. Трампа виступили Мітт Ромні та Джон Мак-Кейн, колишні кандидати у президенти від республіканців. Вони вважають заяви Дональда Трампа небезпечними. Мітт Ромні, котрий був кандидатом у президенти США від Республіканської партії 2012 року, під час промови в Університеті Юти назвав мільярдера «брехуном і шахраєм».
На думку п. Ромні, якщо п. Трамп стане кандидатом у президенти США від Республіканської партії, це матиме погані наслідки для країни та світу, адже скоротить «перспективи вільного й успішного майбутнього». Наслідком внутрішньої політики цього претендента стане рецесія, а його зовнішньополітичні ініціативи зроблять США та світ менш безпечним. Мітт Ромні назвав «смішними та небезпечними» зовнішньополітичні заяви Дональда Трампа, які «вже занепокоїли наших союзників», та розкритикував захоплене ставлення мільярдера до Путіна.
Думку п. Ромні підтримав і сенатор Мак-Кейн. Він застеріг щодо «непоінформованих та справді небезпечних заяв п. Трампа стосовно питань національної безпеки». «Хочу, щоб республіканські виборці звернули особливу увагу, що кажуть про п. Трампа найбільш шановані та компетентні лідери й експерти з питань національної безпеки нашої партії», — зауважив політик.
Та на них Дональд Трамп не зважає. Він знайшов собі чергового «коника». Претендент заявив, що Едвард Сновден, колишній агент американських спецслужб є шпигуном і має повернутися у США для суду. «Й якщо Росія поважає нас як країну, вона повинна повернути його», — сказав кандидат. У Кремлі відповіли, що позиція Москви щодо п. Сновдена не змінилася. «Тема п. Сновдена неодноразово вже пояснювалася нами. Нам немає чого додати до того, що раніше говорилося», — заявив Дмитро Пєсков, прес-секретар президента Російської Федерації (РФ).
У стані республіканців також є зміни. Берні Сандерс знову переміг Гіларі Клінтон. Цього разу — в Небрасці, Канзасі та Мені. Колишній першій леді США, як і Дональду Трампу, також потрібні нестандартні ходи. Тому Джон Подеста, глава передвиборного штабу п. Клінтон, заявив, що вона готова розсекретити ряд матеріалів, що стосуються невпізнаних літаючих об’єктів (НЛО). Звісно, якщо виграє президентські вибори. «Я розмовляв про це з Гіларі. Гадаю, мені вдалося її переконати в тому, що потрібно розсекретити якомога більше документів, оскільки люди мають знати правду», — сказав п. Подеста.
Він є відомим прихильником розкриття засекреченої інформації про НЛО. Активіст закликав до цього ще в 1990-х рр., коли працював головою адміністрації президента Біла Клінтона. При Бараку Обамі він пропрацював рік старшим радником і після відходу з цієї посади зазначив, що найбільше шкодує про те, що не зміг домогтися публікації даних про НЛО.
Але конкурентів у Гіларі Клінтон поменшало. З дистанції зійшов Бен Карсон. Про це він заявив, виступаючи на політичній конференції консервативних активістів в штаті Меріленд. Політик повідомив, що замість цього має намір очолити громадську організацію, яка буде закликати представників християнського населення США брати участь у виборах. «Є багато людей, котрі мене люблять, вони просто за мене не голосують», — визнав нейрохірург.

Євген Клен

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply