Новини для українців всього свту

Wednesday, Jul. 6, 2022

Передноворічні дива

Автор:

|

Грудень 13, 2012

|

Рубрика:

Передноворічні дива

Напередодні відкриття різдвяного сезону та встановлення в центрі Нью-Йорка головної ялинки в країні почали відбуватися традиційні дива. Так, офіцер нью-йоркської поліції, побачивши на вулиці босого безхатченка, подарував йому черевики, які купив у найближчій крамниці. Розміщена на сторінці поліції Нью-Йорка в Facebook фотографія, на якій Лоуренс Депримом дарує безпритульному похилого віку черевики й шкарпетки, стала справжнім гітом. Загалом за три дні знімок отримав майже 500 тис. «лайків» користувачів. «Було холодно, і я помітив пухирі на його ногах», — пояснив 25-річний офіцер.

Випадковим свідком щирого жесту стала Дженніфер Фостер, директор зі зв’язків із громадськістю окружного офісу шерифа в штаті Аризона, яка приїхала в справах до Нью-Йорка. Вона сфотографувала поліцейського та надіслала знімок електронною поштою в поліцію Нью-Йорка, супроводивши його похвалою на адресу Депримо.
А між тим, безхатченко Джеффрі Гіллман, узутий поліцейським, надалі ходить босоніж, повідомили репортери газети The New York Times, які спеціально відшукали чоловіка на Мангеттені. Коли в п. Гіллмана запитали, куди він подів подаровані поліціянтом черевики, безпритульний розповів, що заховав їх. «Ці черевики коштують купу грошей. Мене за них могли б убити», — додав він. Утім, перевірити правдивість цієї версії зникнення взуття неможливо.
Джеффрі Гіллман, тим часом, висловив глибоку вдячність правоохоронцю, який проявив співчуття до босого земляка та забезпечив його черевиками, купленими за власний кошт: «Я дуже ціную цей учинок. Хотілося би, щоб на світі було більше таких людей». Безхатченко, утім, зауважив, що всесвітня слава не змінила його життя на краще: «Мене вивісили на YouTube, кожен телевізор на планеті мене тепер показує, причому без жодного дозволу… Де моя частка?»
За словами п. Гіллмана, колись він служив у війську, однак після звільнення щось у його житті пішло не так, як він очікував. Колишній військовослужбовець зазначив, що має двох дітей, із якими майже не підтримує зв’язку.
А тим часом «таємний Санта» роздав 100 тис. USD постраждалим від урагану «Сенді» жителям Східного узбережжя — штатів Міссурі, Нью-Джерзі та Нью-Йорк. Анонімний благодійник у супроводі помічників у костюмах ельфів під охороною поліції та ФБР роздавав безпритульним купюри по сто доларів.
«Я просто показую приклад, і якщо 10 % людей будуть мене наслідувати, будь-яка людина може стати «таємним Сантою», — заявив підприємець, який під час акції мав на собі джинси, а також светер і берет червоного кольору. Бізнесмен обдаровував мешканців зруйнованих будинків і бідно одягнених людей.
Нагадаємо, раніше «таємним Сантою» виступав багатий бізнесмен Ларрі Стюарт. З 1979 року він кожного грудня роздавав гроші перехожим у Канзасі, не називаючи свого імені. Тільки за рік до смерті 2007-го у віці 59 років чоловік розкрив своє інкогніто. Тоді він зізнався, що роздав незнайомим людям понад 1,3 млн USD.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply