Новини для українців всього свту

Monday, Jun. 14, 2021

Обмежити протиракетну оборону неможливо

Автор:

|

Травень 10, 2012

|

Рубрика:

Обмежити протиракетну оборону неможливо

Еллен Таушер (на фото), спецпредставник держсекретаря США з питань стратеґічної стабільності й ПРО, дала зрозуміти, що Америка ніколи не погодиться на підписання з Росією угоди, що вводить обмеження на розміщення елементів своїх ПРО в Європі, пише The Times. Раніше «Москва заявляла про бажання, щоби США підписали договір, у якому би категорично стверджувалося, що протиракетна система ніколи не становитиме загрози для стратеґічного арсеналу Росії», нагадує Майкл Еванс, автор статті.

Але п. Таушер повідомила, що Америка готова лише до підписання політичної заяви, де би наголошувалося, що система ПРО спрямована не проти Росії, а проти Близького Сходу, ідеться в статті. «Ми не можемо погодитися ні на які попередні умови з росіянами, ні на які обмеження» щодо розміщення елементів ПРО, сказала вона в Москві напередодні конференції з питань ПРО.

Еллен Таушер також поставили запитання: що мав на увазі президент Барак Обама, сказавши в приватній бесіді (яка стала надбанням громадськості завдяки невимкненому мікрофону) своєму російському колезі Дмитру Медведєву в Сеулі в березні, що після виборів у США в нього буде більше гнучкості в питаннях ПРО? Пані Таушер відповіла, що США, як і раніше, прихильні до планів із розміщення системи ПРО, але цього року навряд чи відбудеться прорив на перемовинах із росіянами, тому що на п. Обаму чекають вибори, а п. Медведєв передає президентські повноваження Володимирові Путіну, зазначає кореспондент.

 Times

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply